MyFitness

 

Toidutalumatuse testid novembrikuus 10% soodustusega!


Mis on toidutalumatus?


Toidutalumatus on organismi krooniline reaktsioon sagedasti tarbitavatele toitudele, kusjuures tagajärjed võivad ilmneda alles pika aja jooksul. Toidutalumatusest tekkinud vaevused võivad ilmneda erinevate sümptomitena, näiteks ülekaal, nahaprobleemid, nohu, peavalud ning erinevad põletikulised haigused.


Kuidas  toidutalumatust välja selgitada?


Toidutalumatust on võimalik välja selgitada lihtsa veretestiga. Üks tavalisemaid on Cytotoxic test, mis määrab leukotsüütide reaktsiooni abil toiduained, mida inimese individuaalne immuunsüsteem ei talu. Nõustaja annab koos analüüsi tulemustega ka näpunäiteid, kuidas kohandada oma toitumine selle testi tulemuste järgi.


Novembrikuu jooksul on võimalik toidutalumatuse testi teha tavahinnast 10% soodsama hinnaga. Piisava arvu soovijate (so vähemalt 3 inimest) korral tehakse testid MyFitness Tartu Lõunakeskuse spordiklubis kohapeal.


Lisainfo ja registreerimine: Triin Muiste, e-post triin@paremelu.ee, tel. 5209743.  


Vaata lisaks: http://www.paremelu.ee/koolitused/toidutalumatuse-test/

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?