MyFitness

Teisipäeval, 9.oktoobril viib FitShop.ee MyFitness Rocca al Mares läbi toidulisandite algkoolitust. Selle käigus tutvustatab FitShop oma laia tootevalikut ning aitab leida parima koosluse just sinu eesmärkidele ja tasemele vastavalt. Nõu jagatakse nii toitumise kui treeningu vallas, lisaks on kohapeal võimalik mõõta rasvaprotsenti ja degusteerida erinevaid toidulisandeid.

FitShop on parimate toodete pakkumise kõrval pannud alati rõhku ka klientide teadlikkuse tõstmisele toidulisandite vallas. FitShop poodidest saate alati abi nii toitumise kui treeningute korda seadmisel.
Kõik FitShopi töötajad on oma ala paremikku kuuluvad kogenud sportlased, treenerid. Seega võid olla kindel, et saad alati parimat professionaalset nõu.

Teisipäeval, 9. oktoobril kell 17.00 – 19.00 on FitShop.ee esindus MyFitness Rocca al Mare jõusaalis

Kohal on 13 x Eesti absoluutne meister ja 2x Euroopa meistrivõistluste hõbe kulturismis Ott Kiivikas!

Trennis näeme!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?