MyFitness

Mis oleks veel parem kui ühendada lõbu ja sport! Tallinki Tervisekruiisil saad mõnusale puhkusele lisaks ka korraliku vormi! 17.02-19.02 Tervisekruiisil Stockholmi saad MyFitnessi rühmatreeningutest näiteks nautida:

  • MyFit Abs – MyFitnessi treenerite loodud treening, kus fookuses on kerelihased. Koormust saavad peamiselt kõhulihased, aga ka seljalihased, mis kokku moodustavad 360-kraadise korseti.
  • MyBeat –  treening, milles kasutatakse trummipulkasid ja kaasahaaravat muusikat, mille saatel sooritatakse lihtsamaid liigutusi ja arendatakse nii koordinatsiooni kui ka vastupidavust.
  • Brazil Butt Lift – Jalgade ja tuharalihaste treenimisele keskendunud treening, mille eesmärgiks on vormis jala- ja tuharalihased. Eeskujuks on ennekõike võetud Brasiilia naistele omapärane kehakuju, millest tuleb ka treeningu lahe nimi.

Lisaks veel palju teisi treeninguid: Yoga; BodyBalance, Kõht-selg-tuhar ja Morning Vinyasa Flow meie lahedate treenerite Loora Salurand ja Gina Laagus juhendamisel. Samuti võimalus osaleda tervislikku toitumise ja treenimise loengutes.

Tahan osaleda

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?