MyFitness

Ecosh MyFitness

Kiiremad saavad rohkem! Esimesele 60 õnnelikule, kes ostavad 7-korra personaaltreeningute paketi vahemikus 15. märts kuni 14. aprill, saavad kingituseks TASUTA kvaliteetse ECOSH vitamiinikomplekti kevadväsimuse vastu, väärtusega 65 eurot!

Komplekt sisaldab:

  • B-kompleksB-vitamiinide kompleks, mis aitab kaasa raku energia tootmisele, väsimuse ja kurnatuse vähendamisele, närvirakkude omavahelist suhtlusele ning aju, närvi-, hormonaal- ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele  (väärtusega 26 eur)
  • Puhas energia Energiat andev taimede segu pakub tuge pingelisel ja kiirel eluperioodil. Aitab väsimuse vastu ning toetab füüsilist ja vaimset töövõimet (väärtusega 28 eur)
  • ECOSH vitamiinidekarp ja veepudel

ECOSH on kiirelt kasvav Eesti esimene toidulisandeid tootev ettevõtte, mille tegevusvaldkonnaks on vedelate ja pulbriliste toidulisandite tootmine ja müük. ECOSH vastab ISO 22000:2018 standarditele ja kasutab puhtaid, orgaanilisi ja looduslikke koostisosi. Toodetud 100% ulatuses Eestis.

ECOSH kinkekomplekti saab kätte hiljemalt 21.aprill valitud MyFitnessi personaaltreeneri käest.

Hoolitse oma tervise eest!

MyFitness

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?