MyFitness

Hea MyFitness klient ja külaline! Muuda oma treeningud veelgi huvitavamaks, mitmekülgsemaks ja tõhusamaks, õppides selgeks ujumine! Alustame MyFitness Rocca al Mares täiskasvanute ujumiskursustega, nii edasijõudnutele kui ka algajatele.

Ujumine on eluks vajalik oskus ja ujuma õppida pole kunagi liiga hilja. Ujumine annab hea koormuse kõikidele peamistele lihasgruppidele ja on heaks vahelduseks tavapärastele jõusaali- ja rühmatreeningutele. Kursused nii algajatele kui edasijõudnutele on 10- korralised.
 
Edasijõudnud tasemega ujumishuvilistele algavad kursused 23. oktoobril. Ootame kõiki lihvima oma ujumistehnikat veelgi paremaks reedeti, algusega kell 18.30.
 
Algajate treeningutega alustame 28. oktoobril, kell 18.00. Algajate tundi on oodatud kõik, kes soovivad õppida ujuma ja saada selgeks, krooli- selili- ja rinnuli ujumine.
 
Registreerimiseks palun pöördu vastuvõtuleti klienditeenindaja poole, telefonil 66 00 520 või e-maili teel roccaalmare@myfitness.ee. Registreerimise tähtaeg on 22.10. Kohtade arv tunnis on piiratud! Ujumiskursused maksavad 650 krooni, mitteliikmele lisandub ühekordne sissepääs 50.-. Treeneriks on MyFitness Rocca al Mare ujumistreener Lauri Pakkas.
 
Trennis näeme!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?