MyFitness

Hea MyFitness Rocca al Mare klubiliige ja külastaja!

Sooviga pakkuda meeldivat ja kvaliteetset treeningkeskkonda on meil hea meel teatada, et investeerime Teie heaolusse ja alustame kapitaalremondiga MyFitness Rocca al Mare duširuumides. Seoses remondiga on alates 01.07.2016 MyFitness Rocca al Mare naiste ja meeste PESEMISRUUMID ja UJULA AJUTISELT SULETUD. Remondi ajal pakume pesemiseks alternatiivseid võimalusi, mis selguvad hiljemalt juuni lõpuks. Remonditööd planeerime lõpetada augusti alguses.

Jõusaali ja rühmatreeningute teenuse pakkumisega jätkame tavapäraselt. Lisaks pakume Teile võimalust remondi ajal külastada kõiki MyFitness Eesti klubisid vastavalt Teie hetkel kehtiva paketi ajaliste reeglite alusel:

  • Päevapakett -> MyFitness+ päevapakett
  • Täispakett -> MyFitness+ täispakett

Seoses ujula teenuse ajutise sulgemisega pakume lepingujärgset võimalust juuli ja/või augustikuuks vormistada treeningpuhkust, mida saab vormistada klubi vastuvõtus hiljemalt 14.06.2016. Treeningpuhkust saab soovi korral klubi vastuvõtus ka katkestada ennetähtaega, viimasel juhul tuleb Teil katkestamise vormistamisel tasuda kassasse jooksva kalendrikuu allesjäänud päevade eest paketi tasu, kohatasu 8€ tagastamisele ei kuulu.

Täpsemat infot palume jälgida myfitness.ee kodulehel, küsimuste korral palume pöörduda meie klienditeenindusse tel 660 0520 või roccaalmare@myfitness.ee.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast ja loodame Teie mõistvale suhtumisele!

Heade soovidega,
Teie MyFitnessi meeskond

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?