MyFitness

Hea MyFitness Rocca al Mare Klubiliige ja Külaline!

Soovime Sulle pakkuda meeldivat treeningkeskkonda, mistõttu on ajavahemikul 20.-26. juuli 2015 sanitaarpuhastuse ja korraliste hooldustöödega seoses MyFitness Rocca al Mare ujula, riietus- ja pesemisruumid külastajatele SULETUD.

Jõusaali ja rühmatreeningute teenus toimib tavapäraselt. Hooldustööde ajal palume kasutada Rocca al Mare Tennise riietus- ja duširuume. Võtme annab Sulle klienditeenindaja MyFitness kaardi tagatisel. 

Hooldustööde ajal pakume võimalust külastada ilma lisatasu maksmata teisi MyFitness Tallinna klubisid, kus palume treenimiseks esitada klienditeenindajale MyFitnessi kaardi. Rühmatreeningutes osalemine teistes MyFitness klubides on võimalik vaid vabade kohtade olemasolul enne treeningut. 

Ühtlasi anname teada, et laupäeval, 25.juulil on kõik MyFitness klubid SULETUD.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast ja loodame Sinu mõistvale suhtumisele!

Heade soovidega,
Sinu MyFitness meeskond

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?