MyFitness

Hea MyFitness Rocca al Mare klubiliige ja külaline!


Sooviga pakkuda jätkuvalt meeldivat treeningkeskkonda on seoses sanitaarpuhastuse ja remonditöödega ajavahemikul 30. juuli kuni 5. august klubi kasutus häiritud.

30. juuli – 5. august (k.a) on
UJULA SULETUD

30. juuli – 2. august (k.a) on
PESEMIS- ja RIIETUSRUUMID SULETUD

Remondi ajal palume alternatiivse võimalusena kasutada Rocca al Mare Tennise riietus- ja duširuume. Võtme annab Sulle klienditeenindaja MyFitness kaardi tagatisel.

Samuti pakume 30. juulil – 2. augustil, pesemis- ja riietusruumide remondi ajal, võimalust külastada kehtiva liikmepaketi ajareegleid arvestades MyFitness Viru ja Kristiine klubi. Rühmatreeningutes osalemine teistes MyFitness klubides on võimalik vaid vabade kohtade olemasolul enne treeningut.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast ja loodame mõistvale suhtumisele!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?