MyFitness

 

Oktoober oli nn rinnavähi kuu! Seoses sellega oleme kutsunud 7.novembril alates kella 16.45-st meie klubisse Eesti Arstiteaduse Üliõpilaste Seltsi liikmed, kes jagavad paari tunni jooksul kõikidele soovijatele teadmisi nii rinnavähi ennetuse kui ka enesekontrolli kohta. Infopunkt asub jõusaalis.

Rinnavähk on kõige sagedamini esinev pahaloomuline kasvaja naistel. Samuti võib rinnavähki esineda ka meestel.

Igal aastal diagnoositakse Eestis ligi 650 uut rinnavähijuhtu ja haigete arv kasvab. Haigestujate keskmine vanus väheneb kahjuks aasta-aastalt. Mida varem rinnavähk avastatakse seda suurem on tõenäosus, et ravi osutub efektiivseks. 

Ühtlasi anname teada, et november on meeste tervise kuu. Eesti Arstiteaduse Üliõpilaste Seltsi seksuaaltervise töögrupp on organiseerinud 5.novembril algusega kell 16.30 loengu kus esineb Dr. Margus Punabi. Tema on Eesti esimene androloog. Loengu teemaks on: Mida peaks üks mees enda tervisest teadma? Seda võivad kuulama minna kõik huvilised. Üritus on tasuta.

Loe lähemalt: http://www.facebook.com/events/371812899562904/.

Hoolitse oma tervise eest!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?