MyFitness

Hea Klubiliige ja Külaline!

Sooviga pakkuda meeldivat treeningkeskkonda anname teada, et ajavahemikul 08.-14. juuli 2013 teeme MyFitness Rocca al Mare riietus- ja duširuumides korralisi hooldustöid.
Seoses sellega on eelnimetatud perioodil naiste ja meeste riietus- ja duširuumid külastajatele SULETUD. Remondi ajal palume alternatiivse võimalusena kasutada Rocca al Mare Tennisekeskuse riietus- ja duširuume. Võtme annab Sulle klienditeenindaja MyFitnessi kaardi tagatisel. Ujulasse  pääsed kohviku kõrval asuva kontoriruumi kaudu.
Samuti pakume Sulle remondi ajal treeningupaketi raames võimalust külastada teisi MyFitnessi klubisid Tallinnas. 08. -14. juulini on Sul soovi korral võimalik MyFiti keskkonnas broneerida koht ka MyFitnessi Viru ja Kristiine rühmatreeningutesse.
Palume vabandust võimalike ebameeldivuste pärast ja loodame Sinu mõistvale suhtumisele!

Heade soovidega
MyFitness meeskond

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?