MyFitness

Hea meel on teada anda, et meie Taiboxi treener ja Viimsi Tigers Gym võistleja Remy Alliksoo võitis Taimaal Bangla Boxing Stadiumil Full Muay Thai rules 5x3min kehakaalus kuni 75kg oma taikast vastast kolmandas roundis tehnilise nokaudiga. Remy suutis domineerida tervet matshi kulgu. Vastaseks oli kogenud kohalik Tai võitleja, kes töötas tugevaid jalalööke ning lähivõitluses püstimaadlust ehk klinchi. Kohtunik lõpetas matshi, sest vastane ei suutnud matshi jätkata peale tugevate Remy käte seeriate tabamust.

Remy Alliksoo on treeningud pea terve aprilli kuu Taimaal taipoksi. Palju tööd on tehtud ja higi valatud. Tänane võit Taimaal kohaliku taikast vastase üle on suur tunnustus Viimsi Tigers Gymi klubile ja sportlastele!

Hea töö, Remy!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?