MyFitness

Hea MyFitness Rocca al Mare Klubiliige!

Meile on tähtis, et suudaksime ajaga kaasas käia ja areneda. Sooviga pakkuda meeldivat treeningkeskkonda, rahuldada Sinu vajadusi ja ületada Sinu ootusi on meil hea meel teatada, et parema teenuse loomiseks investeerime Sinu heaolusse ja alustame kauaoodatud kapitaalremondiga MyFitness Rocca al Mare duširuumides.

Seoses sellega on alates 05.07.2010 suletud MyFitness Rocca al Mare naiste ja meeste riietus- ja duširuumid. Remondi ajal palume alternatiivse võimalusena kasutada Rocca al Mare Tennise riietus- ja duširuume. Võtme annab Sulle klienditeenindaja MyFitness kaardi tagatisel. Sissepääs ujulasse toimub kohviku kõrval asuva kontoriruumi kaudu.

Remonditööd loodame lõpetada viie nädala jooksul.

Samuti pakume remondi ajal võimalust külastada MyFitness Viru, Tartu ja Narva klubi, kus palume treenimiseks esitada klienditeenindajale MyFitness kaart. Rühmatreeningutes osalemine teistes MyFitness klubides on võimalik vaid vabade kohtade olemasolul enne treeningut.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast ja loodame Sinu mõistvale suhtumisele!

 

Heade soovidega,

Sinu MyFitness meeskond

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?