MyFitness

MyFitness Remont

Sooviga pakkuda meeldivat ja kvaliteetset treeningkeskkonda on meil hea meel teatada, et investeerime Teie heaolusse ja uuendame MyFitness Viru klubi ruume. Seoses remondiga on MyFitness Viru klubi ajutiselt suletud perioodil 7.-13.11.2016.a.

 

Pakume Teile võimalust remondi ajal külastada kõiki MyFitness Eesti klubisid vastavalt Teie hetkel kehtiva paketi ajaliste reeglite alusel järgmiselt:

  • Päevapakett -> MyFitness+ päevapakett
  • Täispakett -> MyFitness+ täispakett

Mitmed Viru klubi rühmatreeningud on remondiperioodiks tõstetud MyFitness Postimaja ja MyFitness Solarise klubide tunniplaani.

Täpsemat infot palume jälgida myfitness.ee kodulehel, küsimuste korral palume pöörduda meie klienditeenindusse tel 607 1000 või viru@myfitness.ee

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast ja loodame Teie mõistvale suhtumisele!

Heade soovidega
Teie MyFitness Viru meeskond

 

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?