MyFitness

1500-eurosed auhinnad üle andnud My Fitness AS juhatuse esimees Erkki Torn ütles, et Rahvusooperiga Estonia on juba mitmeid aastaid tore koostöö olnud. „Mul on väga hea meel, et oleme nüüd viinud selle uuele tasemele. MyFitnessi missiooniks on suunata inimesi paremale ja tervislikumale eluviisile ning on tore, et saame omalt poolt anda veelgi enam tuge ka Eesti rahvuskultuurile ja meie parimatele balletiartistidele,“ lisas Torn.

MyFitnessi seob Eesti Rahvusballetiga 3-aastane koosööleping, mille raames annab MyFitness igal aastal üle aasta nais- ja meestantsija auhinna.

  • Heidi Kopti on tantsinud Eesti Rahvusballetis aastast 1998, mil ta lõpetas Tallinna Balletikooli. Tema repertuaari hulgas on „Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi“, „Uinuv kaunitar“, „Medea“, „Onegin“, Luikede järv“, „Libahunt“, „Aeg“, „Kratt“ jpt.
  • Patrick Foster liitus Eesti Rahvusballetiga 2017. aastal. Ta on lõpetanud Kanada Rahvusliku Balletikooli 2014. aastal ja tantsinud Kanada Rahvusballetis ning Zürichi Balletis. Tal on rollid ballettides „Kratt“, „Coppélia“, „Uinuv kaunitar“ jt.

29. aprillil enne rahvusvahelise tantsupäeva galat esitleti Estonias ka Eesti ballett 100 postmarki ja avati Rünno Lahesoo fotonäitus Eesti balletist.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?