MyFitness

Rahvusooper Estonia pakub  Sulle koos kaaslasega head võimalust külastada kõiki detsembrikuu etendusi hinnaga 15 €/ pilet.

Piletite tavahinnad on 17- 44 €, sõltuvalt etendusest ja asukohast saalis. Selle pakkumisega on võimalik osta pileteid ka Jõulukontserdile Jaani kirikus 17.detsembril, samuti 19. detsembril toimuvale“ Jõuluklassika“ kontserdile meie kammersaalis. Aasta kahel viimasel päeval on teatril kavas „Rahvusooper Estonia aastalõpu kontserdid“ , kus laval on teatri parimad solistid ja ettekandmisele tulevad parimad ooperi- ja operetihitid. 30. detsembri kontsert algab kell 19.00 ja 31. detsembril on kontserdi algus kell 18.00.

Sooduspileteid saab osta Rahvusooper Estonia kassast alates 25. novembrist MyFitness liikmekaardi ettenäitamisel. Kassa on avatud T-P kell 11-19. Soodushind kehtib kuni pileteid etendustele jätkub. Soodustus ei kehti juba varem ostetud piletitele ja erinevaid soodustusi ei liideta. Väljaspool Tallinnat elavatel MyFitnessi klientidel palume broneeringu vormistamiseks helistada tööpäeviti kella 10.00 -16.00 telefonil 6810 210 ja me vormistame broneeringu.

Vaheajatellimuse saate teha Rahvusooper Estonia  kodulehel või enne etendust kohvikutes.

http://www.opera.ee/vaheajatellimus/

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?