MyFitness

Ideaalne aeg, et enda tervise eest hoolt kandma hakata oli eile. Teine parim aeg on aga täna!

Pakume Sulle suurepärast võimalust, et treenida enda individuaalsete eesmärkide saavutamiseks tulemuslikult ja efektiivselt!

Kui soetad vahemikus 13.11-30.11.17 endale 7x personaaltreeningute paketi, saad kaheksanda sessiooni lisaks TASUTA (väärtus 35-50 eurot!)

Valida saad allolevate personaaltreenerite seast.
Lisame siia peagi veel treenereid, hoia uudisel silm peal!
NB! Kirjuta kindlasti treenerile, et soovid “7+1” pakkumist kasutada.

MyFitness Tallinna spordiklubid
Talis Ponna talis.ponna@myfitness.ee
Janek Uuk janek.uuk@myfitness.ee
Tanel Trunin tanel.trunin@myfitness.ee
Maarja Jõgi maarja.jõgi@myfitness.ee
Janek Uuk janek.uuk@myfitness.ee
Raul Köster raul.köster@myfitness.ee
Indrek Viska indrek.viska@myfitness.ee
Tatjana Jakovleva tatjana.jakovleva@myfitness.ee
Ethel Igatt ethel.igatt@myfitness.ee
Lemmo Jaanus lemmo.jaanus@myfitness.ee
Ave Lao ave.lao@myfitness.ee
Ott Mänd ott.mänd@myfitness.ee
Kristjan-Johannes Konsap kristjan-johannes.konsap@myfitness.ee
Aili Saar aili.saar@myfitness.ee
Karin Hallisk karin.hallisk@myfitness.ee
Siim Tõemets siim.tõemets@myfitness.ee
Liivi Kivimäe liivi.kivimäe@myfitness.ee
Mikk Maripuu mikk.maripuu@myfitness.ee
Maali Pruul maali.pruul@myfitness.ee
Kardi Laansoo kardi.laansoo@myfitness.ee
Laura Koobas laura.koobas@myfitness.ee
Kris-Marie Nisu kris.nisu@myfitness.ee
Polina Mattisen polina.mattisen@myfitness.ee
Kristjan Koik kristjan.koik@myfitness.ee
Robert Grossmann robert.grossmann@myfitness.ee
Kadri Paat kadri.paat@myfitness.ee
MyFitness Pärnu
Mailiis Stolts mailiis.stolts@myfitness.ee
Karl Sutt karl.sutt@myfitness.ee
MyFitness Tartu klubid
Taavi Merisalu taavi.merisalu@myfitness.ee
MyFitness Narva
Olga Pantelejeva olga.pantelejeva@myfitness.ee

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?

MyFitness