MyFitness

ERITI KUUM KAUP!

 Kui ostad 7x personaaltreeningute paketi, saad 2 sessiooni lisaks TÄIESTI TASUTA!
Pakkumine kehtib 29.06-30.06 vahemikus ostetud 7x personaaltreeningute pakettidele.
Treenerid, kelle juurde pakkumine kehtib, leiad allolevast nimekirjast.
Kõikide personaaltreenerite tutvustused ja sessioonide hinnad leiad SIIT!

Aili Saar Laura Koobas
aili.saar@myfitness.ee laura.koobas@myfitness.ee
Andre Machado Liivi Kivimäe
andre.machado@myfitness.ee liivi.kivimae@myfitness.ee
Bryan Romano Farani Maali Pruul
bryanromano.farani@myfitness.ee maali.pruul@myfitness.ee
Chris Wallace Mailiis Stolts
chris.wallace@myfitness.ee mailiis.stolts@myfitness.ee
Inga Neissaar Mikk Maripuu
inga.neissaar@myfitness.ee mikk.maripuu@myfitness.ee
Janek Uuk Monika Soop
janek.uuk@myfitness.ee monika.soop@myfitness.ee
Janika Pajumaa Ott Mänd
janika.pajumaa@myfitness.ee ott.mand@myfitness.ee
Johanna Lepp Polina Mattisen
johanna.lepp@myfitness.ee polina.mattisen@myfitness.ee
Jüri Salupere Pille-Riin Toomsalu
juri.salupere@myfitness.ee pille-riin.toomsalu@myfitness.ee
Kaspar Lannes Roy Vissers
kaspar.lannes@myfitness.ee roy.vissers@myfitness.ee
Kristjan Koik Siim Tõemets
kristjan.koik@myfitness.ee siim.toemets@myfitness.ee
Tanel Trunin Tatjana Jakovleva
tanel.trunin@myfitness.ee tatjana.jakovleva@myfitness.ee
Rainer Lausing
rainer.lausing@myfitness.ee
NB! Personaaltreeningute 7X pakett kehtib 90 päeva ning samuti tuleb 2 lisasessiooni selle perioodi jooksul ära kasutada. Mitteliikmele rakendub igal treeningkorral klubisse sissepääsutasu 5 eurot.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?