MyFitness

5.- 28. veebruaril ERIPAKKUMINE 60+ vanuses inimestele! 

 

MyFitness Viljandi Päevapakett vaid 19€/ kuu (tavahind 30€)! 
Päevapakett võimaldab treeninguid tööpäevadel (sissepääs klubisse/ broneerimine treeningutesse algusega 15.00), nädalavahetustel ja riiklikel pühadel klubi lahtiolekuaegadel. jõusaal, spinning, rühmatreeningud, saunad- kõik ühes paketis.
Esimene proovitreening ja klubiga liitumine TASUTA.
Veebruaris leiad MyFitness Viljandi tunniplaanist erimärgistusega “UUS ALGUS” treeningud, mis sobivad igas vanuses treenijatele. Karta pole midagi, sest treener pöörab uutele alustajatele erilist tähelepanu!
Tunniplaanist leiad lisaks ajad, millal on jõusaalis valvetreener, kes samuti aitab meie seadmetega tutvust teha!
 
MyFitness Viljandi klubiga liitudes on võimalik ilma lisatasuta külastada ka saunu (auru- ja leilisaun). Kui mõni päev ei jõua treeningusse, võid tulla niisama ka sauna lõõgastuma!
Klubiga liitumiseks või tasuta proovitreeningu võimaluse kasutamiseks võta kaasa isikut tõendav dokument ja tule klubisse kohapeale!
Tule ise ja haara kaasa ka sõber või elukaaslane, sest koos on lõbusam ja julgem!
 
Kasuta võimalust, sest soodushind kehtib vaid veebruaris liitujatele!
Trennis näeme!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?