MyFitness

Nike Training Club presentatsioontreening toimub 7. märtsil kl. 13.15. Treenerid Inga, Britta, Kirsti ja Mari.

Ü

Ühtmoodi hästi nii meestele kui naistele sobiva treeningprogrammi Nike Dynamic Training loojaks on maailma üks tuntumaid fitnesstreenereid Jay Blahnik. Koostöös maailma tippatleetidega erinevatelt spordialadelt nagu tennis, kergejõustik ja jalgpall koostati harjutusprogramm, mis võimaldab treenijal parandada oma eeldusi heade sporditulemuste saavutamiseks ning jõuda heasse füüsilisse vormi.
 
Nike Dynamic Training'u reklaamnägudeks on tennisistid Serena Williams, Maria Sharapova ja Rootsi tõkkejooksja Susanna Kallur, kes on ka ühed peamised programmi väljatöötamises osalenud sportlased.
 
Nike Dynamic Training'u esmaesitlus toimus 17.02 MyFitness Virus, kus osalesid muuhulgas Gerd Kanter, Rauno Pehka, Kertu Jukkum jt. Pilte saab vaadata siit. Pildid tegi Helin Loik Naistelehest.
 
Nike lõi uue treeningstiili jaoks ka spetsiaalsed jalatsid Nike Lunar Kayoss, Nike Trainer 1 Low ja Nike SC2010. Kõik mudelid on vastupidavad, kerged ja mitmekülgsed, sobides kasutamiseks mitme erineva treeningstiili puhul ning pidades vastu ka välitingimustes. Jalats Nike Trainer 1 Low on juba praegu saadaval ka Eestis kauplustes Citysport ja Sportland (Tartus Lõunakeskuses ning Tallinnas Ülemiste Keskuses, Rocca al Mare Keskuses ja Kristiine Kaubanduskeskuses).
 
Jay Blahnik ja Nike

Jay Blahnik on fitnessi alal tegev olnud 22 aastat ja tema töö on leidnud palju tunnustust:
  • Shape magazine hinnangul on Jay üks maailma parimaid treenereid
  • Men’s Health magazine – Jay treening valiti kõigi aegade 10 parema treeningu hulka
  • Noorim treener, kes on saanud IDEA (maailma suurim fitnesstreenerite assotsiatsioon) aasta fitnesstreeneri auhinna
  • Can Fit  Pro – aasta fitnesstreener
  • IDEA auhind „Fitnessi ikoonid ja innovaatorid“
Jay on tootnud üle 25 erineva tipptasemel treeningvideo ja tema treeninguid on kajastatud rohkem kui 200 ajakirjas. Ta on kirjutanud raamatuid ja loonud spetsiaalseid treeningprogramme paljudele juhtivatele treeningklubidele nagu 24 Hour Fitness, The Sports Club Company, Equinox, Bally Total Fitness jpt.
 
Nike ja Jay Blahnik teevad koostööd juba 15 aastat. Jay on suunanud Nike fitnessprogramme ja ta oli osaline ka Nike viimaste aastate tuntuima treeningtoote Nike+ loomise juures.
 
Trennis näeme!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?