MyFitness

MyFitnessi koduklubi NETFIT on hoos ja loodame, et treenid meiega ikka aktiivselt edasi! NETFITis ootavad Sind lisaks juba ees rohkem kui 100 salvestatud videotreeningut meie parimatest treeningstiilidest – StrengthCardioBody&Mind ja Dance. Iganädalaselt lisandub veel uusi treeninguid.

Kas NETFIT on tasuline ja kuidas seda kasutada?

NETFIT pakett on hetkel TASUTA neile MyFitnessi liikmetele, kes tasuvad igakuist tavapaketi tasu ning saavad klubides treenida (MyFitness Tartu ja MyFitness Viljandi klubide liikmed).

NETFIT pakett on erihinnaga 19 € kuus neile MyFitnessi liikmetele, kes igakuist tavapaketi tasu ei maksa ning klubides eriolukorra tõttu treenida ei saa (Tallinna, Viimsi ja Narva klubi liikmed) ja NETFITi pakett tuleb eraldi aktiveerida MyFitnessi iseteeninduskeskkonnas.

NETFITi aktiveerimiseks:

  1. logi oma kasutajaga MyFitnessi iseteeninduskeskkonda
  2. aktiveeri NETFIT pakett sektsioonis “Minu andmed ja lepingud”
  3. logi oma kasutajaga NETFIT keskkonda ning naudi treeninguid!

 

NETFIT UUENEB!

Trenn ei jää tegemata kui internet on aeglane! Kõik NETFITi treeningud on saadaval nüüd ka madalama resolutsiooniga. Leia videoplayerilt hammasratta nupp ja vali endale sobiv video edastamise kvaliteet.

Alustame uuel nädalal NETFIT Broadcastidega! Mida peaks teadma talvise välitreeningu kohta? Kuidas muuta kodused treeningud lõbusaks ja efektiivseks? Neile ja paljudele teistele küsimustele leiad vastused meie iganädalasest uuest NETFIT Broadcastist, millele saad kaasa elada otsepildis NETFITis.

NETFIT videotreeningute arhiiv! Kas Sul oli meie vanas NETFIT keskkonnas mõni lemmiktrenn, mida enam ei leia? Uue nädala jooksul on kõik meie vana NETFIT keskkonna videotreeningud uuesti järelvaadatavad! Rohkem kui 80 uut treeningut! 

Kui Sul on tekkinud lisaküsimusi NETFIT keskkonna kohta vaata NETFIT KKK siit või kirjuta meile netfit@netfit.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?