MyFitness

Tahad spinningutunnist suuremat elamust?

Nüüd pakume sisejalgrattatreeningut koos filmiefektiga! Vahetasime MyFitness Virus spinningustuudio ekraani uue, laiema vastu ning uuendasime pildiedastusseadet. Seda kõike selleks, et saaksid nautida eriti hea pildikvaliteediga spinningutunde.

Kavas on läbida enam kui 100 erineva maailma vaatamisväärsuse MyFitnessi spordiklubi seinte vahelt lahkumata. Euroopa ning Ameerika looduslikud mägised sõiduteed vahelduvad kuvatavas pildis idülliliste metsaradade ning linnaruumi asiste jalgrattaradadega. Läbime tõeliselt kauneid vaateid ja paiku ühe treeningutunni jooksul, mis harilikult jäävad kättesaamatuks ka kõige suuremale rännuhuvilisele!

MyRide®+ nüüd MyFitness Virus neljapäeviti algusega kell 18.30.

Tule, ühenda oma rännukirg tõelise pingutusega, mille käigus ei kulu mitte reisile plaanitud raha, vaid suur hulk kaloreid, millest ammu vabaneda oled soovinud!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?