MyFitness

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele on kõik MyFitnessi klubid üle Eesti alates 15.03 suletud. Kõigi MyFitnessi liikmete lepingud pannakse automaatselt pausile.

Siit leiad ka täiendavat informatsiooni MyFitnessi liikmelepingute ning muude toodete-teenuste kohta Eesti Vabariigis kehtestatud eriolukorra ajal:

  • Kõik kehtivad MyFitnessi liikmelepingud on automaatselt peatatud määramata tähtajaks ilma kohatasuta. Eraldi avaldust klubile selle kohta edastada ei ole vaja.
  • Kehtivates liikmelepingutes muudatusi hetkel ei teostata (lepingu lõpetamine, treeningpuhkuse vormistamine, pakettide muudatused).
  • Liikmed kellel on pangas vormistatud e-arve püsimakseleping, neil pangas midagi muuta ei ole vaja. Kellel on vormistatud püsikorraldus, neil palume see lõpetada, et ei toimuks automaatset laekumist.
  • Tänaseks tasutud paketitasud perioodi 15.03.2020-31.03.2020 eest tasaarveldatakse järgmise perioodi arvega peale klubide taasavamist. Tagasimakseid ei teostata.
  • Kõik voucherid, kehaanalüüsid, kasutamata personaaltreeningud, perioodikaardid pikenevad selle aja võrra, mil klubid olid suletud.
  • Kinkekaartide tähtajad, mille kehtivus lõppeb enne klubide uut avamise kuupäeva, pikenevad kuni 31.12.2020.

 

Seni aga loome Sulle võimaluse jääda füüsiliselt aktiivseks ja tegeleda oma lemmiktreeningutega edasi ka online. Tutvu meie tasuta NETFIT online treeningute keskkonnaga siin.

Hoia kindlasti silma peal ka meie sotsiaalmeedial, sest jagame seal häid soovitusi ja nõuandeid, kuidas jääda aktiivseks ja positiivseks ka olukorras, kus treeninguid saab teha vaid üksinda kodus või terviseradadel.

Oleme koos Teiega sel keerulisel ajal ning oleme Teie jaoks olemas koheselt kui olukord riigis stabiliseerub ja saame uuesti treeningutega jätkata.

Küsimuste korral palun kirjutage myfitness@myfitness.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?