MyFitness

Võta osa meie spordiklubide heategevuslikust projektist ning aita tuua jõulurõõmu! Sel pühadeperioodil oleme otsustanud kõigi MyFitness Eesti klubidega toetada ja rõõmustada erinevaid organisatsioone ning ühendusi üle Eesti.

Anna enda panus ja aita meil rõõmu pakkuda! Selle jaoks leia endale sobiv organisatsioon vastavast MyFitness spordiklubist ning üllata ja jaga jõulurõõmu enda toodud kingitusega.

  • MyFitness Rocca al Mare, MyFitness Solaris, MyFitness Ülemiste City, MyFitness Postimaja, MyFitness Lasnamäe Kärberi, MyFitness Lasnamäe Virbi, MyFitness Lasnamäe Linnamäe, MyFitness Pirita, MyFitness Tartu Kesklinn, MyFitness Tartu Annelinn, MyFitness Tartu Lõunakeskus, MyFitness Viljandi, MyFitness Narva Fama, MyFitness Balti Jaama Turg, MyFitness Rävala

Eestis on üle 2500 liikumispuudega lapse. MyFitness klubid ühendavad jõud ja toetavad detsembrikuus Sihtasutust Lapsepuue: https://lapsepuue.ee/

Kogume klubides kingitusi, mis pakuvad rõõmu lastele ja nende vanematele. Oodatud on uueväärsed raamatud, sporditarbed, kinkekaardid jm sarnased asjad, mis aitavad kaasa liikumispuudega lapse arengule või elukvaliteedi parandamisele. Kingitusi ootame klubide kogumiskastidesse detsembrikuu jooksul kuni jõulupühadeni.

Toetada saab Sihtasutust Lapsepuue ka helistades heategevuslikule telefoninumbrile 9006425 – annetades 5€.

Jõulud on imede aeg! Üheskoos on meil võimalus muuta kellegi jõulud veel imelisemaks!

  • MyFitness Viimsi

Koostöös Viimsi Gümnaasiumiga kogume perioodil 1.12- 20.12 koolitarbeid ja mänguasju vaese Aafrika riigi Mali lastele. Eesmärk on saata koolitarbeid ja mänguasju Aafrika lastele, kellel endal nende saamiseks või ostmiseks mingit võimalust ei ole. Saates koolitarbeid, toetame Mali koole ja laste õppimisvõimalusi.

Sul on võimalus panustada ja kellegi lapsepõlve paremaks muuta! Kõik klubiliikmed, külalised ning teised soovijad saavad võimalusel annetada koolitarbeid (pliiatsid, vihikud, joonistusplokid, kustukummid, rasvakriidid/õlipastellid jms) kui ka mänguasju (korralikud, puhtad, pigem väikesed ja ilma patareideta) otse spordiklubi kogumiskasti. Malisse viivad kogutud tarbed kohale seal teenivad Eesti sõdurid.

Kingitusi ootame 20.detsembrini.

Aitame üheskoos Mali lapsi!

  • MyFitness Mustamäe

Aita meil aidata neid, kes ennast ise aidata ei saa! Toetame detsembrikuus Varjupaikade MTÜdhelista annetustelefonil 900 7000 ning toetad omanikuta jäänud varjupaiga loomi 5 euroga. Kõik klubiliikmed, külalised ja teised soovijad saavad võimalusel annetada loomadele toitu, mänguasju ja vajalikke tarvikuid otse spordiklubi kogumiskasti. Varjupaik on koostanud nimekirja vajaminevatest asjadest: https://www.varjupaik.ee/toeta/mitterahaline-annetus/alati-vajalikud-asjad. Kingitusi ja toetusi ootame detsembrikuu jooksul kuni jõulupühadeni.

Jõulupühadel külastame MyFitness Mustamäe klubi tiimiga hoiupaika ning anname Teie kingitused ja head soovid edasi.

  • MyFitness Kristiine

Aita aidata neid, kes ennast ise aidata ei saa! Toetame detsembrikuus Paljassaare loomade varjupaikahelista annetustelefonil 900 7000 ning toetad omanikuta jäänud varjupaiga loomi 5 euroga. Kõik klubiliikmed, külalised ja teised soovijad saavad võimalusel annetada loomadele toitu, mänguasju ja vajalikke tarvikuid otse spordiklubi kogumiskasti. Varjupaik on koostanud nimekirja vajaminevatest asjadest: https://varjupaik.ee/toeta/mitterahaline-annetus/alati-vajalikud-asjad

Kingitusi ja toetusi ootame detsembrikuu jooksul kuni jõulupühadeni.

Jõulupühadel külastame MyFitness Kristiine klubi tiimiga varjupaika ning anname Teie kingitused ja head soovid edasi.

  • MyFitness Viru

Aita meil aidata neid, kes ennast ise aidata ei saa! Toetame detsembrikuus MTÜ kasside turvakodu. Helista annetustelefonil 900 6575 ning toetad omanikuta jäänud varjupaiga loomi 5 euroga. Helistades annetustelefonil 900 6700 toetad omanikuta jäänud loomi 10 euroga.

Kõik klubiliikmed, külalised ja teised soovijad saavad võimalusel annetada loomadele toitu, mänguasju ja vajalikke tarvikuid otse spordiklubi kogumiskasti. Varjupaik on koostanud nimekirja vajaminevatest asjadest: https://kassideturvakodu.ee/aita-loomi/. Kingitusi ja toetusi ootame detsembrikuu jooksul kuni jõulupühadeni.

Jõulupühadel külastame MyFitness Viru klubi tiimiga turvakodu ning anname Teie kingitused ja head soovid edasi.

  • MyFitness Pärnu

Heategevuslik treeningpäev Pärnu linna lastehoiu- ja tugiisiku teenuse MTÜ Eliise Puhkusepesa heaks: www.puhkusepesa.ee

Osalejad saavad annetada organisatsiooni heaks oma võimaluste piires. Üritus toimub 21.12.2019 kell 14.00-16.00.

Toimumiskohaks Pärnu Kesklinna Koolide Võimla, aadressil Kuninga 29, Pärnu. Osaleda saavad kõik soovijad, vanusepiirangut ei ole. Osalemise eelduseks on panus MTÜ Eliise Puhkusepesa organisatsioonile vastavalt oma võimalustele ja soovile.

Tule veeda üks aktiivne päev tehes head nii oma kehale, kui abivajajatele!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?