MyFitness

Alates 16.septembrist algavad MyFitnessis noortele mõeldud poksitreeningud!

Treeningud toimuvad 2x nädalas:

E ja K kell 16.30- 17.30

Poksitreening sobib nii poistele kui ka tüdrukutele, kes soovivad õppida lööke poksikotti, harjutada paarilisega löökide tõrjeid, põikeid ja blokke ning saada parem kontroll oma keha tasakaalu üle. Treeningutel harjutatakse lööke käte, jalgade, põlvede ja küünarnukkidega. Samuti õpitakse löökide püüdeid ja püstivõitlust ehk klintshi. Treeningutel keskendutakse lisaks tehnikale ka parema füüsilise vormi treenimisele, tehakse harjutusi oma keha raskusega, kätekõverdusi, hüppeid ja lööke poksikotti, mis on hea füüsilise raskusega trenn.

Õpetame lisaks poksile ka muid erinevaid võitluskunstide stiile- taipoksi, kickboxi K1 reeglitega ja poksitehnika aluseid.

Treeningut juhendab Lauri Liiv, kes omab aastatepikkust kogemust võitluskunstides, on asutanud Viljandis oma Taipoksi klubi ning on tegelenud väga erinevas vanuses laste, noorte ja täiskasvanutega.

MyFitness pakub  Poksitreeningu külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 25€/kuus.

Esimene proovitreening noortel TASUTA ning liituda võib aastaringselt!

Ühe või teise valitud treeningpaketi raames on 12-15 aastastel noortel võimalik spordiklubi külastada lapsevanema või täisealise isiku järelvalve all kõikidel lahtiolekuaegadel. Noore treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

 

Poksitreeningud algavad 16.09.2019!

Lisainfot küsi viljandi@myfitness.ee või helistades 43 45 245.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?