MyFitness

MyFitness Rocca al Mare klubi saab 10. septembril  juba kümne aastaseks! Selle suure juubeli puhul tähistame sünnipäeva terve nädala perioodil 10.09 – 16.09.18..  Sünnipäeva nädalal leiad meie klubi tunniplaanist mitmed eritreeningud ja jõusaali võistluseid. Toimuvad degustatsioonid ja enda parimate toodetega on väljas: MyBody, Fruuti, A. Le Coq, Robocop, Barebells, NOCCO ning Loodusvägi! NB! Kõik tooted ja joogid sel nädalal -10%! 

Klubis on tuntud jumestaja Triinu-Liis Rahe, kes esindab brändi Couleur Caramel. Teiega jagatakse teadmisi ja professionaalseid oskuseid, kõige kiiremad saavad soetada kvaliteetset kosmeetikat eriti soodsa hinnaga! Neljapäeval (17:30 – 20:30) ootab lastetoas külalisi Pipi oma suurepärase eriprogrammiga (lahedad mängud, õhupallivigurid ja näomaalingud).

Klubis on TASUTA liitumine kohapeal kolmel päeval (10.09 – 12.09) ja ühekordne sissepääs terve nädala jooksul vaid 5 eurot! Lisaks võimalik tasuta kehaanalüüse teha (kolmapäev ja reede, eelregistreerimisega).

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?