MyFitness

Meil on Sulle häid uudiseid!  
 

Oled oodatud MyFitness Rocca al Mare klubi uuenenud jõusaali treenima juba sel reedel, 8. veebruaril 2019! Samas vabandame ehitustöödest tingitud ajutiste ebamugavuste pärast viimase paari kuu jooksul. Loodame, et jõusaali laiendus annab Sinu treeningutele väärtust juurde ning pakub uut energiat ja motivatsiooni edaspidiseks!

Jõusaali ala nüüd kaks korda suurem!

Jõusaali uuendamisel oleme mõelnud sellele, et tuua juurde uusi treeningfunktsioone ning täiendada alasid, mis täna on veidi kitsaks jäänud. Klubi uuenenud osast leiad eest:

  • jõusaali laienduse läbi kahe korruse, mida ühendavad treeninguks mõeldud astmed
  • suure avatud vabatreeningu ala, mis on mõeldud CrossTraininguks ning erinevate funktsionaalsete harjutuste sooritamiseks
  • ruumika ja hästi sisustatud vabaraskuste ala
  • täiendava kardiopargi koos uute jooksulintide, rataste ning muu vajalikuga
  • Technogym Pure Strength sarja kuuluvad seadmed, mis on tänaseks saanud paljude treenijate lemmikuks 
 
Sulgeme MyFitness Rocca al Mare klubi jõusaali vaid päevaks enne uuenenud osa avamist
 
Selleks, et saaksime ümberkorraldused lõpuni viia, sulgeme klubi jõusaali 7. veebruaril 2019, klubi ujula ja rühmatreeningud on samal ajal avatud kasutamiseks. Sel kuupäeval on MyFitness Rocca al Mare liikmed oodatud treenima kõigis teistes MyFitnessi klubides ilma lisatasuta, vastavalt liikme kehtiva paketi ajalistele reeglitele. MyFitness Rocca al Mare klubile lähima asupaigaga klubid on MyFitness Mustamäe ja MyFitness Kristiine. Klubide kohta leiad infot siit.
 
Kohtumiseni uuenenud MyFitness Rocca al Mare klubis!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?