MyFitness

30.mail algusega kell 17.30 on kogu Narva oodatud treenima MyFitness Narva Fama spordiklubisse! Live DJ, põnevad treeningud, värskendavad joogid ja palju muid üllatusi!

 Tule pane end proovile väljakutses või osale trennimaratonil NING lisaks on Sul võimalik osaleda rinnalt surumise väljakutses! Osale siin >

Ühe trenni jooksul võtame ette erinevad treeningstiilid, et igaüks leiaks oma lemmiku. 

  • BOOTY – tõhus treening, mille eesmärgiks on kaunis vormis jala- ja tuharalihased. Tulemuse saavutamiseks võidakse kasutada tunnis kasutada lisavahenditena hantleid, kettaid, slaidereid ning kummipaelu. 
  • BOXBOX – Sirge, haak, uppercut – see on kogu keha treeningkogemus. Hea muusika ning poksilöögid tagavad tõhusa kalorikulu ja vahelduse igasse päeva! 
  • CORE – fookuses on kerelihased. Koormust saavad peamiselt kõhulihased aga ka seljalihased, mis kokku moodustavad 360-kraadise tugeva korseti!  
  • CROSSTRAINING – mitmekülgne kogu kea treening, mis arendab jõudu, vastupidavust ja osavust ning seda läbi mitmekülgsete harjutuste. Treeningu ajal võistled iseenda võimetega, mis annab sulle võimaluse parandada enda vormi ja vastupidavust kiirelt ning efektiivselt. 

 

Üritus on KÕIGILE TASUTA (tasuta sissepääs alates 17.00) ja eritreeningutes osalemine liikmele läbi tunniplaani registreerides ning mitteliikmele registreerimine vabade kohtade olemasolul kohapeal! 

Eripakkumisena ürituse raames on kõigile LIITUMINE TASUTA! 

Trennipidu toetevad: Aura, ICONFIT 

Võta sõbrad kaasa ning tule Narva ägedaimale trennimaratonile – meie armas Narva tiim ootab Sind! 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?