MyFitness

Hea klubiliige!

Nüüdsest saad MyFitnessi liikmekaardi esitamisel Fitshopist kliendikaardi tasuta, mis annab Fitshopi poodides 10% soodustust.

FitShopi Kliendikaart annab sulle allahindlust 10% FitShop poodides pea kõikidelt täishinnaga toodetelt.

FitShop aitab täiustada Sinu igapäevast tervislikku eluviisi! Toidulisanditest müüme vaid kvaliteetseid ning toimivad brände, mis on Eesti turul end pikkade aastate jooksul juba tõestanud (Fast, Olimp, Ultralife, Koelbel). Populaarsed Better Bodies & Gasp rõivad aitavad nii meestel kui ka naistel maksimaalselt nautida treeningut! Valikus veel TRX treeningvarustus, kinesioteibid, massaažirullid ja paljud muud põnevat – kõik selleks, et tunneksid end trenni tehes turvaliselt!

Kõik see nüüdsest MyFitness liikmekaardi omanikele 10% soodsamalt!

Soodustuse saamiseks aga FitShop.ee veebipoes on vaja luua endale Fitness.ee kasutaja ning soodustus rakendub automaatselt iga kord, kui ostate enda kasutaja alt sisselogituna. Sisselogituna näete ka kõiki hindu juba püsikliendihinnaga.

FitShop.ee – Kui tahad olla parim

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?