MyFitness

Juunis treenid erihinnaga! MyFitness kutsub kõiki õpilasi, tudengeid ja õpetajaid trenni. Tule toeta enda keha ja vaimu enne eksamite perioodi või premeeri ennast kooli lõpetamise või algava suvevaheaja puhul! Treeni laupäevast-pühapäevani erihinnaga, vaid 3 eurot ühe treeningu kohta. Pakkumine kehtib kuni 23.06.

Ootame Sind treenima kõikidesse MyFitness klubidesse üle Eesti, mis on varustatud kaasaegsete seadmetega ning pakuvad mitmekesiseid treeningvõimalusi. Proovi erinevaid rühmatreeninguid, alates joogast ja pilatesest kuni intensiivsete jõusaalitrennideni. Naudi lõõgastavaid SPA- ja saunaalasid või treeni mõnusalt vabas õhus välialadel. Lisateenusena on võimalik kasutada ka personaaltreenerite abi, kes koostavad just Sulle sobiva treeningkava.

Võta sõbrad kaasa ja tulge premeerige ennast koolilõpu puhul mõnusate trennidega! 

Sportlikku suve soovides! 

 

* Õpilasi vanuses 12-14 eluaastat ootame klubisse koos täiskasvanud saatjaga. Loe lähemalt klubi sisekorraeeskirjade kohta siit > 
*Pakkumine kehtib (üli)õpilaspileti ettenäitamisel. 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?