MyFitness

Oled valmis?!

Sel pühapäeval, 17.01 kell 16.00 astub MyFitness Kristiine sünnipäeva puhul klubis lavale MORGAN MOREAU!

MORGAN MOREAU on hetkel üks armastatumaid fitness presentereid maailmas. Ta töötab aktiivselt 40 erinevas riigis. Prantslased kutsuvad teda "le roi de fitness" (fitnessi kuningaks) aga ta on iidoliks ka kogu Euroopas, Aafrikas, Jaapanis ning Venemaal.

Morgan viib MyFitness Kristiine klubi sünnipäeva puhul läbi Aerodance treeningu, mis on eestlastele võibolla rohkem tuntud tantsulise aeroobika nime all. Aeroobika sammudel põhinevad lihtsad liikumised ehitab ta üles äärmiselt oskuslikult. Tund on kaasahaarav ja väärt proovimist, sest see pole ainult treeningtund, vaid ka meelelahutus, mida ta oskab oma treenitavatele edasi anda ning sellepärast on tal ka nii suur hulk fänne!

 

MyFitnessi liikmele olenemata paketist on tund eelbroneerimisega TASUTA, mitteliikmele erihind 3 eurot (tundi registreerumine kohapeal vabade kohtade olemasolul!

Registreeru www.myfitness.ee/tunniplaan

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?