MyFitness

Oktoobrikuust stardib kuues MyFitnessi klubis Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas algajate trennipakett „MinuLubadus”, mille eesmärk on aidata sul parandada oma liikumisharjumusi ning julgustada varasemast rohkem sportima. TervisPluss ja MyFitness loovad spetsiaalsed treeningugrupid algajatele – igal neist on oma mentor-treener, kes tutvustab esimesel kohtumisel klubi, viib läbi esimese grupi kohtumise ja annab kogu perioodi jooksul oma grupile vähemalt ühe treeningu nädalas. Mentor-treenerilt saab kogu treeningperioodi jooksul nõu ja abi küsida.

Tegelikult tulebki lihtsalt alustada! Räägin ka enda kogemusest: kõige raskem ongi see esimene samm, et tulla kodust välja ja otsustada, et lähen trenni,” ütleb MyFitnessi treeningute juht Eva Ottas ja lisab: „Tegelikult ei olegi oluline, kas minna spordiklubisse või õue, aga tähtis on liikuda. Trennipaketiga „MinuLubadus” on tehtud alustamine lihtsamaks ja kindlamaks – et kui ma olen ikka kuid ja aastaid juba mõelnud, et tahaksin trenni teha, aga ei ole saanud ennast selleks kuidagi kodust välja, siis nüüd ongi see hetk, kus käsikäes teiste algajatega saadakse kokku ja võetakse vajaliku toetusega tund tunni haaval läbi erinevad treeningstiilid. Ma kunagi ei eelda, et meile kõik rühmatreeningud ja spordistiilid sobivad, aga midagi nende seast hakkab kindlasti meeldima, millega siis edasigi tegeleda!

Paketi „MinuLubadus” raames saad proovida kokku kaheksat erinevat treeningstiili, mille tund erineb veidi tavapärasest rühmatreeningust. Et treeningutega alustamist lihtsamaks teha, tutvustavad treenerid enne iga tunni algust lühidalt iga treeningstiili. Treenerid juhendavad gruppe lähtudes sellest, et tegu on algtasemega ja jagavad tavalise rühmatreeninguga võrreldes rohkem õpetussõnu. Eesmärk on saada trennist hea emotsioon ja positiivne laeng, et treeningutega ka edaspidi jätkata! Proovida saab mitmeid populaarseid treeningstiile, nagu BodyPump, Kõht-Selg-Tuhar, Brazil butt lift, BodyBalance, MyFit Abs jpm.

Miks tulla?

 • Spetsiaalne grupp algajatele
 • Igal grupil on oma mentor-treener
 • Aitame Sul sisse elada ja oleme igati toeks
 • Saad nautida trennielu 2 kuud ilma siduva lepinguta
 • Saad proovida 8 erinevas stiilis treeningut algajatele

Kaasa saad:

 • Tasuta kehaanalüüs
 • Tasuta liitumine MyFitnessiga
 • MyFitnessi kott
 • MyFitnessi treeningrätik
 • MyFitnessi pudel
 • Tervis Plussi värske number
 • Tervis Plussi 3-kuuline tellimus

Trennipakett „MinuLubadus” leiab aset 1. oktoobrist 30. novembrini Tallinnas MyFitness Viimsi, Lasnamäe Linnamäe ja MyFitness Viru klubis, samuti MyFitness Tartu Annelinn, MyFitness Pärnu ning MyFitness Narva Fama klubis. Trennipaketti saab tellida 27. septembrini!

Treeningpaketi maksumus: 90€

Liitu treeningpaketiga!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?