MyFitness

Hea MyFitness klient! Meil on hea meel teatada, et Weyergans Stuudios ootavad Teid suurepärase ettevalmistuse ja kogemustega massöörid!

Jaanus Kütt – töötab massöörina alates 1999. aastast ja on läbinud erinevaid erialaseid koolitusi: klassikaline massaaž, jaapani massaaž, punktmassaaž, lihaste manuaalne testimine, spordimassaaž ja funktsionaalanatoomia. Lisaks on osalenud EVOLVE funktsionaalse treeningu ja toitumise kursustel.
2003. aastast alates on ta töötanud jõusaali personaaltreenerina omades FAF treeneri koolitust. Jaanus on töötanud erinevates jõusaalides ja 2008. aastast teeb töötab treenerina MyFitness spordiklubides nõustades kliente jõusaali- ja personaaltreenerina.
 
Ragnar Neudorf
– on töötanud massöörina alates 2007. aastast. Ragnar on lõpetanud M.I. Massaažikooli klassikalise rootsi massaaži ja Shindo massaaži kursused. Alates 2004. aastast omab EOK jõusaalitreeneri baas- ja põhikursuse tunnistust. Lisaks on osalenud EVOLVE funktsionaalse treeningu ja toitumise kursustel. Ragnar on töötanud erinevates jõusaalides ja 2008. aastast teeb t..tab treenerina MyFitness spordiklubides nõustades kliente jõusaali- ja personaaltreenerina.

 
MyFitness klubikaardiga klassikaline spordimassaaž 1h 400.- (norm 450.-)
 
Lisainfo ja aegade broneerimine:
 
Weyergans Stuudio
Haabersti 5
II korrus
Tel: 651 6565

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?