MyFitness

M Room 2

Olen nüüdseks M Roomis käinud juba lugematu arv kordi. Täidetud on ka esimene milestone – kõik hetkel töötavad juuksurid on minu soengule käe külge pannud. Algselt pidasin seda oma mõtetes suureks miinuseks, et oma juuksur jääb välja kujunemata, kuid nüüdseks olen veendunud, et kõik nad lõikavad algsetest ootustest paremini.

Kahe blogipostituse vahepeal on käiku läinud uus M Room – see asub Tartu mnt-l, sealsamas kus saab neid häid Toit’s burgereid. Kuna mina olen personaaltreener, siis burgereid ma ei söö. Aga Toit’s teeb tõesti häid burgereid, eriti see Godzilla nimetusega. Tartu mnt M Roomi sisse astudes tervitas mind Masse, kes hoiab silma peal eesti turul. Käitusime kui vanad sõbrad, kuigi tegelikult on meie sõprus värske kui aasalt nopitud lilleõis. Tundsin huvi, mida oma soenguga peale peaksin hakkama – teatavasti läksin vooluga kaasa ning kasvatasin endale liigse pikkusega peakarvad, mida sai moodsalt patsikummiga pealaele kokku tõmmata.

Otsustasin, et krunni aeg on selleks korraks läbi ning tegin kõik, et seda saaks teada ka teised M Roomis viibijad. Juuksur soovis muidugi umbes kolme kinnitust veel. Peale külgede värskendamist saabus hetk, mil tehti lõige. Manasin näole grimassi, et suurendada juuksuri vastutust tähtsa lõike suhtes. Tundsin valu hinges muidugi ka päriselt – kõik need mälestused. Üleliigne ports juukseid kukkus maha aegluubis. Peale seda enam neile tähelepanu ei pööratud. Sellel samal hetkel tuli mulle meelde, kus ma olen – meeste juuksuris. Ajasin selja sirgu ja lõpetasin lõikuse võidukalt.

Peale lõikust oli Masse veel seal. Esitasin talle mind kaua vaevanud küsimuse – peale juukselõikust pannakse laitmatu soengu tagamiseks erinevaid tooteid pähe, kuid kuidas peaksin käituma igapäevaselt, kodus? Masse juhatas mind toodete seina juurde, kus seisid kõrvuti M Roomi omatooted, nimeks Mgroom. Toodetel on numbrid peal, mis tähistavad kasutamise järjekorda. Arvan, et see järjekord on hästi vajalik just meestele. Vastavalt minu vajadustele võtsin kasutamiseks pudeli, mille peal on 2 ja kirjas „Everyday hair-thickening leave-in“. Mitte, et mul väga vähe juukseid tunduks, aga see väike pudel on minu juuste sõber küll. Siiani olen kasutanud igapäevaselt ning sisse jätmine on ka mugav. Kuna kipun magusate lõhnade peale nägusid tegema, siis olin selleks valmistunud ka selle toote puhul. Ootused jäid täitmata, lõhnab pigem mehiselt.

Tegelikult pidin seekordses postituses kommenteerima ka perioodikaardi kasutust, kuid selle puudumisel lükkan selle infolaviini edasi. Külastamiseks on nüüd siis lausa 2 M Roomi, seega soovitan kasutada mõlemat, korraga. Järgmise korrani.

M Roomis näeme!
Kaspar

 

Uuri rohkem: http://www.mroom.com/et/

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?