MyFitness

 

TERVISE- JA TRENNIFESTIVALID
“LIIKUMINE LIIDAB”

 
Rahvusvaheline Olümpiakomitee on 2015 aastal programmi „Sport and Women“ raames suunanud rohkem tähelepanu naiste liikumiseaktiivsusele ning seoses sellega on Eesti Personaaltreenerite Liit, Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit; MyFitnessi spordiklubid ning ajakiri Fitness Hers korraldamas kolme Tervise- ja trennifestivali “Liikumine liidab” käesoleva aasta septembris Tartus, Narvas ja Tallinnas.
Tegemist on jätkusarjaga kevadel toimud seminaridele, mis korraldati koostöös MyFitnessi spordiklubidega ning mis näitasid selgelt ära vajaduse teha naiste seas rohkem teavitustööd tervise ja treeningute vallas. Miks naised? Naistel on emana ja partnerina kandev roll perekonna väärtuste kandmisel ja kujundamisel, suunavad nad ka teiste pereliikmete hoiakute ja valikute kujundamist.
 
Esmakordselt viiakse läbi naistele suunatud ja spordipäeva formaadis sündmused ühtse egiidi all “Liikumine liidab!” ning selle raames toimuvad treeningud, seminarid ja loengud, mis suunavad naisi leidma endale sobiv liikumisviis ning ka trennikaaslane, kellega koos teha oma eluviisides muutusi, saadakse impulss liikumisaktiivsuse suurendamiseks. Loengud ja seminarid toimuvad ka vene keeles. FESTIVALIDEL OSALEMINE ON TASUTA!!!
Festivalid raames korraldatakse heategevuslik trenniasjade turg, millel võivad soovijad annetada riideid, tarvikuid ja varustust Lasterikaste perede liidule.
 

Festivalid toimuvad:

03.09 Tartu Maaülikooli Spordihoones 
19.09 Narva Spordikeskuses
27.09 Tallinna Tondiraba Jäähallis

Täpsem info ja registreerumine SIIN >>>

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?