MyFitness

MyFitness kutsub: Klubijalgpalli pidupäev 25. mail A. Le Coq Arenal!

25. mail, Klubijalgpalli pidupäeval toome oma põnevaimad võistlused ja treeningud klubiseinte vahelt õue, sest A. Le Coq Arenal toimub Klubijalgpalli pidupäev! MyFitnessi trennialal jätkub tegevust kõigile – nii algajatele kui edasijõudnutele, nii rühmatreeningute fännidele kui ka tõsistele jõusaalihuntidele, kes tahavad oma võimed tõeliselt proovile panna.

Esmakordselt toimub MyFitness CrossTrainingu võistlus välitingimustes ja oodatud on kõik, kes soovivad ennast proovile panna. CrossTraining võistlusi on MyFitness korraldanud juba kolm korda, ning need on muutunud iga korraga tõsiste trennihuviliste seas aina populaarsemaks.

Sportland Arenale saab püsti pandud Madness Race 10 takistusega rada, kus kõik huvilised saavad osaleda. Rada on pigem mänguline ja väljakutset pakkuv ning hea võimalus harjutada juba suvisteks MyFitness Madness Race´deks, mis toimuvad 08. juunil Pirital ning 29. juulil Keilas.

MyFitness treenerite juhendamisel toimuvad parimate treenerite juhendamisel põnevad rühmatreeningud, kus Klubijalgpalli pidupäevale kohaselt kasutatakse ka jalgpalli elemente.

Ajakava:

  • 12.00 avatakse klubijalgpalli pidupäeva festivaliala: batuudid, meisterdamisnurk lastele, jalgpalliturg, A. Le Coqi penaltilahing
  • 12.00-15.30 toimuvad Sportland Arenal MyFitnessi rühmatreeningud, CrossTrainingu võistlus, Madness Race rada
  • 13.00 Naiste karikafinaali avavile
  • 16.00 Meeste Tipneri karikavõistluste finaalmängu avavile
  • 16.45 penaltilahingu finaal A. Le Coq Arena murul

Lisainfo ja osalemine

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?