MyFitness

 Aasta 2020 on Eesti jalgpalli jaoks eriline aasta, sest sel aastal on UEFA usaldanud Eestit võõrustama kuni 17-aastaste noormeeste Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri, mis on suurim rahvusvaheline jalgpalli tiitlivõistlus, mis on kunagi Eesti pinnal toimunud. Euroopa meistritiitli nimel hakkavad võitlema Euroopa parimad selle vanuseklassi koondvõistkonnad, kust sirguvad uued tuleviku tähed.

Euroopa meistritiitli jahtimist alustavad 16 koondist, sealhulgas ka Eesti. 21. maist kuni 6. juunini toimuval EM-finaalturniiril võõrustavad mänge seitse linna ja kaheksa staadionit (A. Le Coq Arena, Kadrioru staadion, Viljandi linnastaadion, Tartu Tamme staadion, Otepää Tehvandi staadion, Võru Spordikeskuse staadion ning Rakvere ja Haapsalu linnastaadion).

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) otsib sellega seoses vabatahtlikke 21. maist kuni 6. juunini seitsmes linnas peetavale U17 EM-finaalturniirile. Registreerimine kestab kuni 29. veebruarini.

Kõigil soovijatel on võimalik Eestimaa pinnal saada osa Euroopa noorte jalgpalli tippvõistlusest, kui vabatahtlikke otsitakse erinevatesse valdkondadesse: meedia, võistkondade saatja, transport, festivaliala, mängude korraldus, teenindav ala ja palju muud.

Vabatahtlikele kehtiv vanuse alampiir on 18 eluaastat. Transpordi valdkonnas on vanuse alampiir 21 eluaastat ning peab olema vähemalt kaks aastat sõidukogemust. Üldiseks nõudeks on eesti keele oskus, kasuks tuleb ka võõrkeelte oskus.

Vabatahtlikuks registreerides tuleb esmalt täita küsimustik, mille leiab SIIT. Seejärel viiakse kandidaatidega läbi vestlused.

Küsimuste tekkimise korral saab pöörduda EJLi vabatahtlike koordinaatori poole e-posti aadressil vabatahtlikud@jalgpall.ee.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?