MyFitness

K2 Skate College

Uus Maa Rullituuri avaetapini on jäänud 3 nädalat ja mõned päevad peale ning nüüd on aeg hakata end vaikselt rullivormi timmima. Sel aastal oleme endaga punti kutsunud K2 ja MyFitnessi, kelle abiga lükkame käima kaks toredat ettevalmistavat rullisündust: K2 Skate College´i ning MyFitness iganädalaseda ühisrullimised.

K2 Skate College on rulluisu algõpe neile, kes end rullidel veel väga kindlalt ei tunne ning soovivad kogenud õpetaja käe all end kindlalt rullidele saada. Koolitustel alustatakse A-st ja B-st, tutvustades turvalise rulluisutamise põhimõtteid, pööramist, pidurdamist ja õiget tehnikat. Koolitused toimuvad platsil ning kestavad ca 1h.

Koolitused on tasulised.

MyFitness ühisrullimiste eesmärk on kerge sportliku koormuse hankimine ja koondada kokku kõik rulluisuharrastajad ning lihtsalt üheskoos rullitada. Saame koos mõnusalt trenni teha, uusi sõpru leida ja teineteiselt õppida. MyFitness ühisrullimiste tempo sobib kõigile, sest liigutakse erinevates gruppides, vastavalt osalejate tasemele. Ühisrullimistele on oodatud kõik rulluisuhuvilised. MyFitness ühisrullimised on kõigile TASUTA!

K2 Skate College ja MyFitness ühisrullimiste grupid kogunevad Tallinnas, Rakveres, Tartus ja Pärnus 1x nädalas ning kuni suve lõpuni!

Tallinnas ja Rakveres alustame juba kolmapäeval, 11. mail ning Tartus ja Pärnus kolmapäeval, 18. mail.

Vaata lisa:

Avaürituste „evendid“

Kohtumiseni K2 Skate College´s ja MyFitness ühisrullimistel!

1088_11966

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?