MyFitness

 Aitäh kõikidele osavõtjatele-väga tore on, et üle kogu Eesti leidub tõeliselt suure tahtejõuga ja andekaid spordisõpru! Kõikide klubide arvestuses saavad auhinnad iga ala kolm parimat nii klubisiseselt kui ka kõikide MyFitnessi klubide üldarvestuses! Auhinna saab kätte oma koduklubist!

Kõikide klubide üldarvestus

NAISED          
Kätekõverdused   Sõudmine 1 min   Istesse tõus  
Kati Heinaste (Rocca al Mare) 67 Helen Tamm (Viljandi) 310m Tatjana Jakovleva (Kristiine) 66
Jelena Pjatkova (Viru) 67 Triinu Kirimägi (Pärnu) 298m Kerdi Leetma (Tartu K.) 61
Anastassia Zerdetskaja (Lasnamäe) 55 Kersti Anijärv (Rocca al Mare) 283m Anna-Liisa Hanni (Pärnu) 58
MEHED          
Lõuatõmme   Toengus kätekõverdused   Sõudmine 1 min  
Igor Baranov (Narva) 67 Sergei Pilipaka (Pärnu) 81 Erik Ohakas (Viljandi) 406m
Sergei Pilipaka (Pärnu) 52 Uwer Usai (Lasnamäe) 75 Sergei Pilipaka (Pärnu) 384m
Raido Kivikangur (Rocca al Mare) 34 Erik Ohakas (Viljandi) 65 Anton Pratkunas (Narva) 383m

MyFitness Rocca al Mare

MEHED          
Lõuatõmme    Toengus kätekõverdused   Sõudmine 1min  
Raido Kivikangur 34 Pavel Kozõrev 64 Pavel Kozõrev 374 m
Sten-Fred Põder 26 Remi Aare 63 Robert Aas 362 m
Pavel Kozõrev 24 Tõnu Uusmaa 42 Tõnu Uusmaa 356 m
           
NAISED          
Kätekõverdused   Sõudminde 1 min   Istesse tõus  
Kati Heinaste 67 Kersti Anijärv 283m Marika Tammepõld 55
Kadri Levand 47 Anneli Annert 272m Kadri Levand 47
Marika Tammepõld 43 Janne Palits 269m Erika Lucia Huda 44

MyFitness Lasnamäe

MEHED            
Lõuatõmme    Toengus kätekõverdused   Sõudmine 1 min    
Uwer Usai 25 Uwer Usai 75 Uwer Usai 325m  
NAISED            
Kätekõverdused   Sõudminde 1 min   Istesse tõus    
AnastassiaZerdetskaja  55 Anastassia Zerdetskaja 276 Anastassia Zerdetskaja 47  

MyFitness Viru

MEHED          
Lõuatõmme    Toengus kätekõverdused   Sõudmine 1 min  
Gunnar Kelder 22 Rait Kondor 23 Rait Kondor 334m
Rait Kondor 12 Gunnar Kelder 21 Arvi Vaaderpall 325m
        Gunnar Kelder 295m
NAISED          
Kätekõverdused   Sõudminde 1 min   Istesse tõus  
Jelena Pjatkova 67 Karin Remmel 279m Annika Pajupuu 51
Elina Riispapp 58 Maris Serro 272m Anna Strezeva 46
    Laura-Liza Treilmann 271m Maris Serro 43

MyFitness Pärnu

MEHED          
Lõuatõmme    Toengus kätekõverdused   Sõudmine 1 min  
Sergei Pilipaka 52 Sergei Pilipaka 81 Sergei Pilipaka 384m
Germo Nurmsoo 33 Antti Pelberg 72 Fred Hindrichson 383m
Karl Kvell 28 Geir Tagapere 68 Kevin Kaar 367m
NAISED          
Kätekõverdused   Sõudminde 1 min   Istesse tõus  
Helerin Roosileht 35 Triinu Kirimägi 298m Anna-Liisa Hanni 58
    Elise Saarna 288m Dairi Reppo 57
    Anna-Liisa Hanni 285m Keiu Pirnpuu 53

MyFitness Viljandi

MEHED          
Lõuatõmme    Toengus kätekõverdused   Sõudmine 1 min  
Brait Auspere 28 Erik Ohakas 65 Erik Ohakas 406m
Kristjan Kaasik 26 Kristjan Kaasik 58 Kristjan Kaasik 383m
Alar Kaar 26 Marko Pukk 56 Andre Toikka 373m
NAISED          
Kätekõverdused   Sõudminde 1 min   Istesse tõus  
Pille Varsamaa 45 Helen Tamm 310m Pille Varsamaa 43
Helen Tamm 42 Krista Roosimägi 265m Helen Tamm 42
Krista Roosimägi 40 Pille Varsamaa 222m Krista Roosimägi 40

MyFitness Kristiine

MEHED          
Lõuatõmme    Toengus kätekõverdused   Sõudmine 1 min  
Risto Styf 24 Kert Kaljula 56 Matis Talts 373m
Kert Kaljula 23 Kristjan Pals 53 Margus Must 360m
Margus Reimann 23 Risto Styf 43 Simon Renno 349m
NAISED          
Kätekõverdused   Sõudminde 1 min   Istesse tõus  
Merike Johanson 51 Elen Sarapik 273m Tatjana Jakovleva 66
Tatjana Jakovleva 48 Merike Johanson 271m Merike Johanson 52
Ülle Jakobson 44 Ülle Jakobson 265m Ülle Jakobson 52

MyFitness Tartu Lõunakeskus

MEHED          
Lõuatõmme   Toengus kätekõverdused   Sõudmine 1 min  
Rasmus Luik 20 Taavi Tuudelepp 43 Janek Kõrgmaa  355m
Taavi Tuudelepp 16 Janek Kõrgmaa 31  Rasmus Luik 335m
Janek Kõrgmaa 12 Rasmus Luik 28    
           
NAISED          
Kätekõverdused   Istesse tõus   Sõudmine 1 min  
Tea Pärnik 41 Tea Pärnik 55   x
Agnes Hiie 35 Agnes Hiie 35   x
Kärt Johanson 28 Kärt Johanson 41   x

MyFitness Tartu Kesklinn

MEHED  
Toengus kätekõverdused  
Sander Suurna 21
NAISED  
Istesse tõus  
Kerdi Leetmaa 61

MyFitness Narva

MEHED          
Lõuatõmme    Toengus kätekõverdused   Sõudmine 1 min  
Igor Baranov 67 Igor Baranov 43 Anton Pratkunas  383m
Andrei Petrov 57     Sergei Martšenko  339m
Dmitri Saitarlõ 50     Daniil Galitski  319m
Sergei Yanis 50        
NAISED          
Kätekõverdused   Sõudminde 1 min   Istesse tõus  
Aet Kiisla 36 Jelena Borovkova 266 m   x
    Jekaterina  Dubinko 261m   x
    Aet Kiisla 244 m   x

 

 

 

 

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?