MyFitness

Anname endast parima, et pakkuda jätkuvalt treeningvõimalusi kõigile!

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega peame alates 9.08.2021 tegema järgmised muudatused MyFitnessi külastamisel:

  • Alates 9.08 kehtib kõikides klubides (v.a MyFitness Rävala, Rocca al Mare ja Ülemiste City) 50 inimese piirang ning nakkusohutuse kontrolli ei teostata. Klubisse ei saa siseneda, kui on saavutatud maksimaalne täituvus – 50 inimest. Vaata enne klubisse tulekut klubide täituvust reaalajas siit.
  • Teostame nakkusohutuse kontrolli MyFitness Rävala, Rocca al Mare ja Ülemiste City klubides.
  • Kõik MyFitnessi paketivahetused on augustis tasuta, vajadusel võta ühendust oma koduklubiga.

Ujulad, lastebasseinid, lastehoid, SPA alad ja saunad on jätkuvalt avatud ja töös. Rühmatreeningud ja personaaltreeningud toimuvad tavapäraselt.

NETFITIS saad treenida 24/7 ja see on liikmele tasuta!

Klubisse tulekul palun veendu, et klubis on piisavalt ruumi. Soovitame tulla klubisse ajal, mil klubi täituvus on rohelises või kollases tsoonis.

JÄLGI TÄITUVUST >

Mida peaksid enne MyFitness Rävala, Rocca al Mare ja Ülemiste City spordiklubide külastamist ette teadma? Võid külastada eelpool mainitud spordiklubisid:

  • Kui oled vaktsineerimiskuuri läbinud. Klubi külastades näita oma sertifikaati elektrooniliselt või trükitud versioonis koos isikut tõendava dokumendiga klubi administraatorile.
  • Kui Sul on olnud Covid (viimase 180 päeva jooksul). Klubi külastades näita oma sertifikaati elektrooniliselt või trükitud versioonis koos isikut tõendava dokumendiga klubi administraatorile.
  • Covid negatiivse testiga, mille tulemus on negatiivne ja mille peab olema teinud tervishoiuteenuse osutaja järgmistel tingimustel: 1) SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 h enne klubisse sisenemist; 2) COVID haigust põhjustava koroonaviiruse SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 h enne klubisse sisenemist. Klubi külastades näita oma sertifikaati elektrooniliselt või trükitud versioonis koos isikut tõendava dokumendiga klubi administraatorile.
  • Oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist, COVID-19 haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust ei pea esialgu tõendama alla 18-aastased inimesed.
  • Lisaks ei nõuta negatiivset testi ka erivajadustega inimestelt.

EL digitaalse COVID tõendi saab ise luua patsiendiportaalis SIIN.

EL digitaalsel COVID tõendi sertifikaadi kontrollimiseks KLIKI SIIA.

NB! Salvesta kindlasti tõend endal telefoni või prindi välja, et kohapeal klubis ei peaks otsima!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?