MyFitness

Fotonäitus MyFitness Viru

Märtsi lõpuni saab MyFitness Viru klubis tutvuda MyFitness rühmatreeningute treener Peeter Karaski fotonäitusega “Eesti fauna ja floora”. Peeter Karask on töötanud Myfitnessi rühmatreeningute treenerina Myfitness Viru klubi avamisest alates ning tema suureks hobiks on peale spordi olnud ka fotograafia, millega ta on tegelenud juba üle 10 aasta. Peamised suunad on reisi- ja loodusfotograafia ning ürituste jäädvustamine.

Fotograafia on võimaldanud tal rohkem tundma õppida Eesti faunat ja floorat ning andnud imelise kogemuse viibida vabas looduses. Pikad ja rasked öised varjetes viibimised on olnud talle heaks ajaks omaette mõtisklusteks, loomade- ja lindude tundmaõppimiseks ning loodusnähutuste mõistmiseks.

Vabariigi 99.a sünnipäevaks pühendatud näitusega soovib Peeter jagada oma nähtut, tundeid ja meenutusi läbi looduspiltide.

Peeter soovib tänada kõiki, kes on teda aidanud loodust tundma õppida, andnud häid vihjeid ja nõuandeid looduses üksi hakkama saamiseks ning kellele on meeldinud tema pildid. CHRS9857

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?