MyFitness

Kindlasti on kõigile trennisõpradele viimase kuu jooksul silma hakanud sinised TrainAway reklaamid! Tegu on uue mobiilirakendusega, mille abil on lihtne leida sobiv spordiklubi ja alustada treeninguid, kus iganes Sa ka ei viibiks!

Mida aga paljud ei tea, on see, kes selle vahva mobiilirakenduse taga on – 3 lahedat kutti Taanist, kes otsustasid vastata paarile küsimusele, et lugejal oleks võimalik neid paremini tundma õppida!

Kes Te olete ning kust sai alguse TrainAway?

TrainAway koosneb põhiliselt kolmest sõbrast – Alexandrist, Kennist ja Kristianist.

Alexander ja Kristian tunnevad üksteist juba lasteaiast ning Kenn ja Alexander õppisid koos Copenhagen Business School`is. Juhtus nii, et me läksime kolmekesi koos festivalile ning seal saabus mõistmine, et me soovime koostööd teha. Kuna me kõik tegutseme aga erinevates valdkondades, siis tundus see esialgu väga ebarealistliku unistusena. Kuid 2016 aastal lõid Kenn and Alexander TrainAway ettevõtte ning õigepea liitus ka Kristian sellega.

Kristian, Alexander ja Kenn – perekond TrainAway

TrainAway algidee tuli tegelikult hoopis palju ringi reisivalt Cristofferilt, kes on praegu ka TrainAway investor. Ta rääkis oma mõttest Kennile ja Alexandrile, kes tõdesid, et neil on reisides sama mure – konkreetsetele standarditele vastavat spordiklubi on võõras linnas väga keeruline leida! Hotellide treeningsaalid on tihti piiratud võimalustega, googeldades võibki sobilikku jõusaali otsima jääda ja keeleparjäär ei tee ka asja lihtsamaks. Tagatipuks on proovitreeningutesse registreerimine tihti tüütu ja aeganõudev protsess.

Meile tundus lausa kummaline, et miks tänapäeva nutiajastul juba keegi neid kõiki probleeme korraga, vaid ühe rakendusega, lahendanud ei ole. Maailmas on 160 miljonit spordiklubi külastajat ja meie otsustasime neid kõiki aidata!

Kuidas Teie teekond senini on olnud? Kas on olnud mõningaid tagasilööke? Kas teeksite midagi teisiti? Või on kõik läinud nii nagu plaanitud?

Meil on olnud tõususid ja mõõnasid, ent ikka igati tore! Igast veast oleme õppinud palju. Näiteks nüüd teame, et rakenduse arendamine võtab oluliselt rohkem aega kui esialgu arvasime ning kommunikatsiooni probleemid on kiirelt tulema, kui su arendaja asub teises riigis. Lahenduseks pidime värbama uue arendaja, et mõista, mis probleemidega me tegelikult silmitsi seisime. Väga positiivseks kogemuseks on olnud töötamine MyFitnessiga, seda eriti rekenduse testimise ja täiustamise etapis. Vaatamata kõigele sellele raskele tööle, oleme endale eesmärgiks seadnud, et kogu see teekond peab olema lõbus, et ei kaoks see kirg! Loomulikult oleme teinud hulga hilisõhtuseid töötunde ning silmitsi seisnud mitmete frustreerivate probleemidega, ent siiski ei ole me unustanud sotsiaalse ja mängulise töökultuuri olulisust, seega oleme kõik kolmekesi hakanud tennist mängima. Me oleme kõik väga võistlushimulised, mis tähendab seda, et võistleme omavahel iga päev!

Kus Te ise kõige meelsamini reisite?

See on väga raske küsimus! Peab vist pigem ütlema, et meile lihtsalt meeldib reisida. Iga sihtpunkt on eriline oma kultuuri, söögi, inimeste ja ka treeningvõimaluste poolest – on tore kogeda igapäevast rutiini kuskil mujal. Regulaarne treenimine on meile oluline, nii et vaatamata oma tihedale graafikule leiame reisides alati aega erinevate treeningvõimalustega tutvumiseks, nii et sellest on juba saanud omamoodi lõõgastav rituaal.

Kuhu jäävad Teie kõige ekstreemsemad/eksootilisemad treeningpaigad?

Kenn ja Alexander on proovinud Tai ekstreemseid jõusaale. Loomulikult üks meeldejäävaid kogemusi on pärit Riost, Copacabana vabaõhu jõusaalist!

Ootame alati pikisilmi uutes klubides treenimist, näiteks avatakse peagi Saksamaal uued McFit „megaklubid“.

Mis raamatuid Te iseenda motiveerimiseks ja harimiseks loete?

Kui aus olla, ei loe me väga palju, pigem kuulame podcast´e ja audio-raamatuid. See on hea võimalus õppida ning samal ajal tegeleda paralleelselt millegi muuga – näiteks sportimisega. Esimestena hüppavad pähe kohe sellised pealkirjad nagu “The one minute Manager”, “The lean start-up” ja ka kindlasti “Life threating leadership”. See viimane on märkimisväärne just selle tõttu, et oleme  praegu palkamas endale esimesi töötajaid.

Ja lõpetuseks – mis on Te lemmiksöök?

Alexander ütleb kindlasti bufee laud, vaatamata sellele, et see pole üks konkreetne roog! Aga üksmeelselt võime kindlasti nõustuda lasanjega! Alexandri vanematekodu lähedal, kus garaažis asus juhuslikult ka meie esimene kontor, on üks hea Itaalia restoran, kus kindlasti käisime liiga tihti lasanjet söömas. Seega peab tõdema, et Itaalia köök on  üks meie suuri lemmikuid!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?