MyFitness

Äratus! Kas Sinul on tänane trenn juba tehtud?

Sügis on kõige õigem aeg treeningutega alustamiseks! Hea enesetunne, tugev tervis ja rahulolu saavutuste üle on iseenesestmõistetavad.

Liitudes MyFitnessi spordiklubiga kohe, saad kaasa kingituse ja lisaks läheb kõigi meie liikmete vahel perioodil 10.09.18- 30.11.18 loosi 6 iPhone 8 “Red Edition” telefoni Valgelt Klaarilt!

Tutvu kampaaniareeglitega SIIN

Trennis näeme!
Liituma

Sellel sügisel leiad MyFitnessi klubidest rohkelt sissejuhatavaid tegevusi just nendele, kelle jaoks on algus just see kõige keerulisem ja hirmutavam etapp. Selle raviks on meil iga spordiklubi tunniplaani planeeritud juhatajate klubituur, mis on ülevaatlik sissejuhatus sporisaali imelisse maailma. Tuur on mõeldud nii uutele kui ka vanadele trennihuntidele. Koos klubijuhatajaga saab üle vaadata kõik klubiruumid ning kuuleb kavalaid näpunäiteid, kuidas kõige optimaalsemalt igapäevaselt spordiklubi külastada.

Lisaks sellele leiad MyFitness klubide tunniplaanist ka loenguid, jõusaali valvetrenne ja jõusaali ABC-sid ning „Start“ treeningud algajatele – kõik just selleks, et saaksid treeninguid alustada lihtsalt ja mugavalt. Soovi korral aitab Sind ka isiklik personaaltrener, kes motiveerib, julgustab ja õpetab, kuidas just Sina saad enda eesmärgid nii treeningsaalis kui ka igapäevastes tegevustes ellu viia!

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?