MyFitness

MyFitness Madness Race: Pirita 5km | MyFitness Madness Race: Pirita 10km

MyFitness Madness Race: Pirita 5km
Annabel Aer 1999
Evgeny Aguurev 1990 Linnworks Goose Rage Squad
Ilona Aigro 1995
Olga Aleksandrova 1986
Jooksja nr 18262 1979
Heimar Altmets 1992
Sven-Erik Andresen 1987 Team Athlean-X
Dmitri Angu 1990 Viistek Team1
Vivekanandan Ani Sasikala 1991 Veriff II
Erika Annask 1999 Sokos Hotels Tallinn 2
Heili Anni 1992
Kiril Antonov 1994
Arlette Arendi 1997 Sportland Team 1
Anna Arharova 1997 sub zero waste
Krõõt Arro 1997 Sportland Team 4
Jooksja nr 14896 1986
RENAR ASI 2005 "Septembri Kutid "
Nele Atonen 1983 Badavai
Nikita Balanov 1990 Fiizy
Taisiya Balyasnikova 1985
Ursula Bastamova 1991 Sportland Team 2
Sofia Beketova 1999
Sergei Benes 1981
Agnes Milla Bereczki 1999
Jevgeni Berezin 1989
Marina Berezina 1988
Julia Bhomrah 1999
Oleksii Bielik 1985 Linnworks Goose Rage Squad
Jooksja nr 18412 1992
Jooksja nr 19150 1993 Superstars
Jooksja nr 18994 1981
David Castillo 1988 Veriff I
Rafael Dihtjar 1986 High Five
Saskia Doehler 1986 Viistek Team1
Roman Dolinchuk 1987 Mango Cherry Strawberry Chocolate Shake
Inga Drobet 1984
Heigo Eesmaa 1981
Silver Ehandi 1996
Ragnar Ehatamm 1976
Klaus Ek 1971 Sokos Hotels Tallinn 1
Andreas Ellervee 1993 Koslep
Jooksja nr 18285 1985 Keidi Seeb
Kertu Ernits 2003 MyFitness Juuniorid
Tauri Esna 1988
Markus Evisalu 1993
Jooksja nr 18415 1992
Maria Fomina 1992 Mango Cherry Strawberry Chocolate Shake
Ajdan Gadžijeva 1998 Linnworks Turtle Squad
Vlad Gavsin 1989
Anna Ger 1984
Jooksja nr 15121 1987
Jooksja nr 19159 1976
Maria Glušenkova 1987
Vladimir Gorbatsuk 1992
Jooksja nr 15280 1991 Sub-zero waste
Jooksja nr 18754 1987
Indrek Guitor 1995
Ksenia Gulova 1993 Linnworks Turtle Squad
Ken Haavel 1992
Timo Hallist 1981 Team R-Line
Veronika Harlamova 2004 MyFitness juuniorid
Hendrik Henrikson 1991 Parsiq
Heili Hiis 1997 Sportland Team 1
Daisi Hinnosaar 1991
Jaana Hinnosaar 1991
Jooksja nr 19197 2006
Karoline Horm 1992 Sokos Hotels Tallinn 1
Kristjan Hunt 2005
Lembe Hunt 2004
Tiina Hunt 1981
Kirke Härma-Tamme 1986 Mudamiljon trenni päevas
Annabel Idvand 2000 Low speed, High power
Jevgeni Ignatjev 1986
Jooksja nr 18621 1988
Kätlin Jaadla 1988
Karina Jetskalo 1990
Aleksandr Jevdokimov 2000 Prosecco Team
Anastasia Jevdokimova 1992 Prosecco Team
Lauri Johannson 1999 Low speed, High power
Brith Juhanson 1993
Brytta Jõekäär 2000 Low speed, High power
Jooksja nr 19022 2003
Jooksja nr 19009 1973
Kertu Jõgi 1989 Sportland Team 4
Jooksja nr 18401 1984
Joosep Järve 1997 Sportland Team 3
Sandra Simone Jüriska 2003 MyFitness Juuniorid
Kerlyn Jüriväli 1992 Noorteliit
Jaan-Kristjan Kabal 1991
Laura Johanna Kadak 2001
Urmas Kadak 1967 Sparta
Kristjan Kajaste 1981
Marttin Kalberg 1989
Kairit Kalda 2003
Jooksja nr 18672 1986 VaimValmis2
Kadi Kalev 1992
Kelly Kaljur 1980
Steven Kaljur 2003
Helerin Kallastu 1983 Team R-Line
Mattias Johannes Kallavus 1994 Veriff II
Jooksja nr 19164 2003 Sõõrikud
Jooksja nr 18269 1994
Vladimir Kamenski 1989 Eduard Kamenski
KRISTO KAMM 1989
Jelena Kapralova 1977
Viktoria Karasjova 1982 NIKE naised
Mari Kasemets 1994
Mihkel Kasepuu 1993 Kuidagi Surfarid
Elina Kasvandik 1998 Sokos Hotels Tallinn 2
Els-Hedvig Kerge 1985 Team Spirit
Riho Kerge 1985 Team Spirit
Casandra Kerson 1996 Sportland Team 4
Jooksja nr 18560 1982
Eduard Kimask 1972 Omega Sport
Jooksja nr 18551 1990
Jooksja nr 19201 1986
Teele Kirimägi 1995 Sportland Team 3
Heleen-Lauren Kisant 2005 MyFitness Juuniorid
Käthi Kivi 1989
Marti Kivi 1995
Jooksja nr 18385 1989 SugarRush
Jooksja nr 18387 1991 SugarRush
Rauno Kiviloo 1991
Veiko Kivirand 1984 Vaim Valmis 2
Katrin Kivisilla 1989
Anette Kivistu 2002
Kristjan Kivistu 1978
Gerda Klandorf 1999 NIKE naised
Jooksja nr 14911 1988
Liina Kodres 1992
Rasmus Kodres 1991
Karol Koger 1979 4K
Mirjo Koit 1989 DMT Insenerid OÜ Reinmaa&Partnerid Advokaadibüroo
Mihkel Koks 1996
Georgios Kontakis 1990 Viistek Team 2
Paul Kopli 1982
Anna Koroljova 1986
Juri Koshmanov 2005 Omega Sport
Milana Kosolap 2006 LMDM Tourist
Susanne Gretlin Kostla 1997 NIKE naised
Ivan Kozitsõn 1983 Linnworks Goose Rage Squad
Veronika Kotilevits 1974
Georgia Kountioudi 1992 Viistek Team 2
Elvira Kralle 1983
Anna Krasnikova 1998
Christin Liis Krass 1999
Jooksja nr 19191 2003
Jaan Kukk 1982
Johann Kuldmäe 1998 Veriff I
Rando Kullamaa 1988 Team Athlean X
Hannes Kunart 1975 NIKE sega
Triin Kunart 1980 NIKE sega
Debi Daniel Kunu 1986
Krista Kupits 1994
Riin Kustavson 1994 Sportland team 2
Ilja Kuzmits 2004
Maria Kuznetsova (Krossova) 1988
Ljubov Kutovaja 1984 LMDM Tourist
Denis Kutovoi 2009 LMDM Tourist
Gretel Kuusk 1993 4K
Tatjana Kvibäck 1979 Prosecco Team
Inga Kõiv 1972
Kristo Kõivumägi 1994 NIKE sega
Jooksja nr 18328 1976
Jaanika Küttim 1988 Team Valgu
Jooksja nr 14968 1986
Sirli Laaniste 1981
Jooksja nr 18404 1984 Momscandoanything
Fanny Lamp 1999 Veriff II
Tauno Lang 1979
Laur Langeproon 1993 Team R-Line
Jane Lanno 1994 Sportland Team 3
Diana Laos 1989 HikingEstonia
Reilika Lass 1985 NIKE naised
Janis Lazda 1989
Maarja Lauk 1988 Sportland Team 1
Anna Lebedeva 1985 Fire Meet Gasoline.
Maj Kuizinas Lee 0
Jooksja nr 18383 1990 SugarRush
Risto Leidsaar 1980
Ragnar Leimann 1981 Vihased Lihased
Jooksja nr 18382 1989 Osaleme tiimina
Allar Leo 1987
Raul Liivrand 1991
Gregory-Martin Linder 1999
Elisa Ling 1993 Veriff I
Katrin Lipstal 1983 Superstars
Dmitri Liventsev 1986 Храбрые Крабы
Suneth Liyanage 1989 Linnworks Savages
Irina Ljapin 1982
Kiira Ljubimova 1988 Viistek Team 2
Jooksja nr 18267 1994
Jooksja nr 18462 1987 Dynamo
Jürgen Lorenz 1993 Koslep
Jooksja nr 18564 1981
Karl Lubja 1994 Koslep
Jooksja nr 18312 1997
Erki Lukin 1987
Devid Lõvi 1993
Kreete Lüll 1992
Karin Maandi 1988 4K
Tatjana Makarova 1985 High Five
Magnus Mangusson 2004
Tanel Mangusson 1975
Willem Mangusson 2003
Britha Mardisoo 1986
Karl Joosep Mardisoo 2008 Vihased Lihased
Marek Marksoo 1993 Tark ei torma
Julia Marudenko 1990 NIKE naised
Karel Meerbach 2002
Helen Meltsas 1986 IMELISED
Indrek Menson 1989
Marta Meos 1990 Prosecco Team
Aaron Meresmaa 1994
Karina Merkuljev 1995
Erik Mesikäpp 1992
Jooksja nr 18465 1977 Momscandoanything
Mihkel Mets 2003
Mark Metsa 2004
Pille Metsam 1983
Marina Mihhailova 1988 Linnworks Turtle Squad
Marko Miir 1983 Rawest
Vadim Mikhalchenko 2001
Jooksja nr 19032 1997
Sergey Milonidi 1990 Linnworks Turtle Squad
Jooksja nr 18977 1991 Superstars
Martin Mirt 2006 Nõmme KJK
Jooksja nr 14950 1991 Subzero waste
Habib Mohammad 1994 Kuehne + Nagel
Dmitrijs Moisejevs 1982 Linnworks Goose Rage Squad
Jooksja nr 18439 1991
Jooksja nr 18287 1990
Andrews Mr. 0
Bacar Mr. 0
Barrow Mr. 0
Beketo Mr. 0
Bersley Mr. 0
Bhattarai Mr. 0
Bond Mr. 0
Bonnell Mr. 0
Bradbruy Mr. 0
Burnie Mr. 0
Campbell Mr. 0
Cromie Mr. 0
Dohmatob Mr. 0
Elliot Mr. 0
Faulconbridge Mr. 0
Gibson-Beades Mr. 0
Harris Mr. 0
Haycox Mr. 0
Hill Mr. 0
Hobbs Mr. 0
Howat Mr. 0
Jarvis Mr. 0
Kerr Mr. 0
Lang Mr. 0
Mackenzie Mr. 0
Matanle Mr. 0
Maxwell Mr. 0
O’Doherty Mr. 0
Oliveira Mr. 0
Robison Mr. 0
Salter Mr. 0
Wells Mr. 0
White Mr. 0
Whitehead Mr. 0
Wilson Mr. 0
Jasmin Mursula 1997
Maigret Mõru 1997 Sportland Team 1
Mart Mõtus 1982 KIIRET POLE
Taavi Mälk 1980
Margit Männik 1974
Marko Mürk 1990
Riho Nahkor 1983 Mudamiljon trenni päevas
Krestina Nasennik 1989
Kristel Nei 1989 Sportland Team 1
Maarja Nigol 1990 Sportland Team 3
Yuliia Nikitina 1995 Viistek Team1
HENDRIK NIKLUS 2004 "Septembri Kutid "
Serafima Nikolajeva 1993 TransferWise
Kairit Nurmik 1993
Martin Nurmsaar 1995
Märt Nõmmerga 1988
Jooksja nr 18686 1983 Männiku malevkond
Daisi Odras 1999
Chika Constance Ogumka 1994 Veriff I
MAIE OJASTE 1966 IMELISED
Daniil Oks 1989
Brita Olesk 1994
Kati Olesk 2001
Sigrit Ollis 1981 Badavai
Kristiina Omuk 1992 Noorteliit
Raigo Orav 1982 KIIRET POLE
Anne-Mari Orgla 1992 HikingEstonia
Joonas Oroperv 1991 Sokos Hotels Tallinn 1
Jooksja nr 14904 1999
Kristjan Otsmaa 1976 Fire Meet Gasoline.
Silver Ott 1985
Johanna Paide 2006
Jooksja nr 18625 1986
Jooksja nr 18723 1990
Jelena Palagina 1982 High Five
Anastasia Panibratova 1991
Aleksandra Papunova 1987
Karina Paškovitš 1999
Col Clayton Paul 0
Maj Carcone Paul 0
Kalvar Paur 1992 T2
Martin Peet 1990
Jooksja nr 18821 1995
Jooksja nr 15192 1978
Jooksja nr 18718 1969
Janne Piigli 1975 Imelised
Elen Piirsalu 1987
Eleri Pilliroog 1996 Noorteliit
Maksim Plahti 1994 Pelmeni
Jekaterina Plahtii 1987 F A TNT
Allan Ploom 1993
Marek Ploom 1977
Ingrid Plutus 1976 Imelised
Jooksja nr 16623 1987
Aleksandr Ponomarjov 1985 Храбрые Крабы
Mariana Praakel 1992
Olga Prants 1988 High Five
Ilona Pron 1978
Ahto Pukk 1987 Valjala kange
Mari-Liisu Puulmann 1989
Märten Puust 1995 Veriff II
Jooksja nr 18984 1979
Kaisa Põlder 1991 Sportland team 2
Julia Põtkina 1985 OMK FITNESS BOX
Toivo Pärnpuu 1985
Viljar Pärnpuu 1978 Särtsud
Aleksander Rabi 1990
Mario Randoja 1991
Lea Rang 1960
Kathryn Rasmussen 1972 Superstars
Aleksandra Ratt 1997 Sportland Team 2
Aiki Rattur 0
Karmen Raud 1986
Tarmo Raud 1986
Renno Rebane 1989 Team R-Line
Rasmus Reimann 1987
Jooksja nr 18749 1989
Evelin Reinhold 1985
Annika Reinik 1996
Kadri Reinik 2002
Alex-Kristjan Rikko 1988
Kai Rikko 1988
Merit Rikko 1991
Carolyn Rist 1989 KIIRET POLE
Reelika Rohi 1993
TANEL ROHT 1986 Dynamo
Katleen Roos 1999
Risto Rosenfeld 1975
Markus Rossi 1994 Veriff I
Ievgeniia Rudkovska 1990
Maksim Rudoi 1989 Храбрые Крабы
Marina Rudõk 1984 LMDM Tourist
Karl Erik Rumm 1998
Luise Runtal 1994 NIKE sega
Garri-Kerto Rägastik 1988
Rauno Rüga 1989
Artur Saaliste 1984 Dynamo
Merily Saar 1984
Maksim Sabanov 1995 Viistek Team 2
Liis Saks 1981 KIIRET POLE
Christine Sallo 1998
Robert Sammel 2006
Jooksja nr 18757 1976 Momscandoanything
Mehis Sarrapik 1982
Mikk Sarv 1987
Raimo Sasmin 1991 Low speed, High power
Jevgeni Sazonov 1981 Omega Sport
Anita Scharonberg 1996 Õhuvägi
Jaago Schmuul 1979
Keidi Seeb 1983
Triin Sellin 1982
Jooksja nr 14955 1990 VaimValmis2
Jooksja nr 18758 1995
Aleksandr Sergunin 1991 Linnworks Turtle Squad
Andrei Sevela 1981 NATFIT OCR
Anastassija Shapenkova 1986 OMK FITNESS BOX
Taavi Siilbek 1983
Külli Siimon 1989
Silver Siivelt 1976 Männiku Malevkond
Simona-Cutiere Sillandi 1998 Sportland Team 4
Thiago Souto Silveira 1987 Viistek Team1
Külli Sizask 1987
Jooksja nr 14954 1994
Valeria Sjomina 1992 sub zero waste
Elina Skuratovski 2001
Julia Smart 1988 Superstars
Vjatseslav Smoldarev 1969
Katre Soon 1991 Tark ei torma
Jooksja nr 18732 1975 Superstars
Jooksja nr 18733 1975 Superstars
Jooksja nr 18811 1975 Superstars
Jooksja nr 18403 1983 Momscandoanything
Martin Stihharev 1999 Pelmeni
Andrei Streltsov 1989 Linnworks Savages
Sqn Ldr Cotton Stuart 0
Danila Subachus 2001 Pelmeni
Irina Suhhova 1984 Dynamo
Jooksja nr 15194 1988
Jooksja nr 19186 1991 V.A.
Vladimir Šuba 1987 V.A.
Inessa Zakharova 1992 Mango Cherry Strawberry Chocolate Shake
Vladislav Zarov 1996 Pelmeni
Anna Zaskaleta 1986 F A TNT
Maria Zeltser 1976
Anton Zolotov 1989 Linnworks Savages
Jooksja nr 19208 1990 Kuidagi Surfarid
Kristliin Taimla 1993
Kristliin Taimla 1993
Jooksja nr 18826 1991
Karin-Liis Tambaum 1994 Noorteliit
Siiri Tamme 1986
Helena Tammela 1984
Helen Tammeveski 1994
Alisa Tarassova 2001
Mikk Tarros 1997 Noorteliit
Peeter Tars 1978
Oleg Televinov 1989 Linnworks Savages
Deniss Teljakov 1991 sub zero waste
Taisi Telve 1994
Sergei Tenson 1980 BADAVAI
Karl Tereping 1997 Sokos Hotels Tallinn 1
Valentina Terjajeva 1982
Laura Tervonen 1999
Roger Tibar 1995 Noorteliit
Gretel Tiivel 2003
Karin Tiivel 1976 4K
Jooksja nr 18446 2000
Jooksja nr 18435 1992
Liia Tiks 1984 Team Spirit
Trevor Tiks 1979 Team Spirit
Marec Tinnuri 1982 KIIRET POLE
Chrizti Tint 1995 Sportland Team 3
Jooksja nr 18273 1986
Oleg Toming 1988 Храбрые Крабы
Elina Tomson 1988 SugarRush
Jooksja nr 14897 1984
Susa Trabandt 1980 Superstars
Helina Traks 1990 Sportland Team 4
Jekaterina Trunin 1987 F A TNT
Jooksja nr 14933 1987
Anna-Ly Truusalu 2003 MyFitness Juuniorid
Jooksja nr 18819 1987 F A TNT
Ksenia Tšermošentseva 1999
Dmitri Tšistjakov 1989 Mango Cherry Strawberry Chocolate Shake
Elvira Tulvik 1977 Tööjõu reservid
Anastassia Turkina 1991 Veriff II
Kristina Tõnismäe 1985
Aivar Tänav 1985
Tiina Tänav 1992 Veriff I
Maarja-Liis Uiboupin 1997 Veriff II
Säm Ulp 1989 Tark ei torma
William Ilmari Ulvinen 2002
Jooksja nr 18456 1976
Arbo Unt 1991
Igor Urmaker 1985 Mango Cherry Strawberry Chocolate Shake
Andres Ustov 1992
Aleksandrs Utenko 2000
Keilika Uudikas 1988
Ann Uusmaa 1988 Tark ei torma
Raili Vaadumäe 1984
Eve Vaarend 1956
Vallo Vackermann 1988 Team R-Line
Rait Vahermets 1990 Tiimina (kus ka Aleksander Rabi ja Raul Liivrand)
Keidi Vahter 1989 SugarRush
Airen-Anett Vaino 1995
Marleen Vaino 1990
Kersti Valdmann 1986 Team R-Line
Kerli Valge 1987 VaimValmis2
Kristjan Vallner 1980
Jooksja nr 18339 1996
Karolin Varik 1990 Sokos Hotels Tallinn 2
Kätrin Varik 1999 Sokos Hotels Tallinn 2
Anete Veeremaa 1999
Ingrid Veermäe 2002
Silvia Veermäe 1998
Aleksandra-Salome Vellemaa 1993 Kuidagi Surfarid
Sergei Verbat 1984
Jooksja nr 18603 1995
Rene Ron Vest 2000 Myfitness Pirita
Liisi Vibu 1995
David Viineloo 1995
Sten-Erik Villup 1986
Reelika Virma 1995
Maria Vita 1988
Maksim Voblikov 1991 sub zero waste
Kati-Riin Võsaste 1994
Silvar Vähk 1992
Marko Välinurm 1983 Dynamo
Ekaterina Yakovleva 1987
Maj Searl Yann 0

MyFitness Madness Race: Pirita 10km
Ardo Abel 1986
Mattias Allmann 1992
Siim Allmann 1990
Ilia Aptsiauri 1992 Veriff III
Rangel Victor Araujo 1986 Veriff III
Andres Aruksaar 1987
Ailar Asson 1984 Kaitsevägi
Andrei Baklajev 1982 High Five
Andrei Dementjev 1987 Fortumo
Natalja Drobot 1982
Reet Eestleol 1980
Marek Grigorjev 1999 65 > 64
Anna Grund 1997
Kerli Haas 1990 Momscandoanything
Tauri Hainsoo 1987
Ivo Niklas Hermanson 2000 Sportland Team
Iren Irbe 1980
Tiit Janson 1981
Madis Jõgi 1992
Maria Jürisson 1992 Veriff III
Mana Kaasik 1992
Eerik Kaiste 1989 Kuubik Crossfit
Anna Kalitsun 1984
Lemmit Kaplinski 1980
Kristi Kapp 1989
Liis Kilk 1985 Tööjõu reservid
Anneli Kuusk 1991 Momscandoanything
Terje Liiv 1985 Momscandoanything
Siim Loitme 1989
Lauri Loodsalu 1979
Alari Lumberg 1982 Anu Jooksutrennid
Helin Lung 1985 Momscandoanything
Andres Lõiv 1994
Vladimir Malinin 1992 TuttiFrutti
Reimo Milva 1996
Erki Mirt 1970 Saunamaailm
Jooksja nr 18268 1981
Jooksja nr 18530 1996
Rita Muttel 1982
Priit Mägi 1977 Tööjõu reservid
Mikk Märtmaa 1990 Veriff III
Eva Mari Müts 1988
Joosep Niinemägi 1995
Kristjan Oja 1992
Raigo Orti 1987
Alo Peegel 1989
Annaliisa Pihla 2005
Jooksja nr 16935 1983 tööjõu reservid
Martin Poltimäe 1990 Bodyhackerz
Mati Puda 1984
Laura Rannala 1990
Heiki Rebane 1982 OCR Estonia
Jooksja nr 18766 1987
Keiri Ruusand 1992 Momscandoanything
Aleksandra Sandström 1982
Roman Sirotkin 1994 TuttiFrutti
Anti Sulavee 1983 SK100
Leana Suurhans 1977 Momscandoanything
Rain Süld 1993
Jooksja nr 18563 1978
Heddy Tiits 1988 OCR Estonia
Rauno Tiits 1984 OCR Estonia
Jelena Tsarikovskaja 1985
Riho Uibo 1989
Jekaterina Ulivanova 1990
Lauri Vaikre 1982
Sander Vaino 1995
Indrek Vait 1981
Miina Vilo 1995 Veriff III
Jooksja nr 18398 1977
Marko Viru 1984 OCR Estonia
Lauri Ööpik 1995

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

MyFitness

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?