MyFitness

MyFitness Madness Race: Pirita 5km | MyFitness Madness Race: Pirita 10km

MyFitness Madness Race: Pirita 5km
Ilona Aigro 1995
Olga Aleksandrova 1986
Jooksja nr 18262 1979
Dmitri Angu 1990 Viistek Team1
Anna Arharova 1997 sub zero waste
Jooksja nr 14896 1986
Jooksja nr 18412 1992
Rafael Dihtjar 1986 Hight Five
Saskia Doehler 1986 Viistek Team1
Roman Dolinchuk 1987 Mango Cherry Strawberry Chocolate Shake
Inga Drobet 1984
Silver Ehandi 1996
Andreas Ellervee 1993 Koslep
Jooksja nr 18285 1985 Keidi Seeb
Kertu Ernits 2003 MyFitness Juuniorid
Jooksja nr 18415 1992
Maria Fomina 1992 Mango Cherry Strawberry Chocolate Shake
Anna Ger 1984
Jooksja nr 15121 1987
Jooksja nr 15280 1991 Sub-zero waste
Indrek Guitor 1995
Ken Haavel 1992
Veronika Harlamova 2004 MyFitness juuniorid
Hendrik Henrikson 1991 Parsiq
Kristjan Hunt 2005
Tiina Hunt 1981
Kirke Härma-Tamme 1986 Mudamiljon trenni päevas
Annabel Idvand 2000 Low speed, High power
Jevgeni Ignatjev 1986
Kätlin Jaadla 1988
Karina Jetskalo 1990
Lauri Johannson 1999 Low speed, High power
Brith Juhanson 1993
Jooksja nr 18401 1984
Sandra Simone Jüriska 2003 MyFitness Juuniorid
Kerlyn Jüriväli 1992 Noorteliit
Jaan-Kristjan Kabal 1991
Marttin Kalberg 1989
Kadi Kalev 1992
Kelly Kaljur 1980
Jooksja nr 18269 1994
Vladimir Kamenski 1989 Eduard Kamenski
KRISTO KAMM 1989
Jelena Kapralova 1977
Mari Kasemets 1994
Els-Hedvig Kerge 1985 Team Spirit
Riho Kerge 1985 Team Spirit
Jooksja nr 18560 1982
Mari Kikkerpuu 1989 Momscandoanything
Eduard Kimask 1972 Omega Sport
Jooksja nr 18551 1990
Heleen-Lauren Kisant 2005 MyFitness Juuniorid
Jooksja nr 18385 1989 SugarRush
Jooksja nr 18387 1991 SugarRush
Veiko Kivirand 1984 Vaim Valmis 2
Katrin Kivisilla 1989
Anette Kivistu 2002
Kristjan Kivistu 1978
Jooksja nr 14911 1988
Liina Kodres 1992
Rasmus Kodres 1991
Georgios Kontakis 1990 Viistek Team 2
Paul Kopli 1982
Juri Koshmanov 2005 Omega Sport
Milana Kosolap 2006 LMDM Tourist
Georgia Kountioudi 1992 Viistek Team 2
Elvira Kralle 1983
Christin Liis Krass 1999
Irina Krik 1969
Jaan Kukk 1982
Krista Kupits 1994
Ilja Kuzmits 2004
Maria Kuznetsova (Krossova) 1988
Ljubov Kutovaja 1984 LMDM Tourist
Denis Kutovoi 2009 LMDM Tourist
Jooksja nr 18328 1976
Jaanika Küttim 1988 Team Valgu
Jooksja nr 14968 1986
Sirli Laaniste 1981
Jooksja nr 18404 1984 Momscandoanything
Tauno Lang 1979
Janis Lazda 1989
Anna Lebedeva 1985 Fire Meet Gasoline.
Jooksja nr 18383 1990 SugarRush
Risto Leidsaar 1980
Jooksja nr 18382 1989 Osaleme tiimina
Allar Leo 1987
Raul Liivrand 1991
Dmitri Liventsev 1986 Храбрые Крабы
Irina Ljapin 1982
Kiira Ljubimova 1988 Viistek Team 2
Jooksja nr 18267 1994
Jooksja nr 18462 1987 Dynamo
Jürgen Lorenz 1993 Koslep
Jooksja nr 18564 1981
Karl Lubja 1994 Koslep
Jooksja nr 18312 1997
Erki Lukin 1987
Devid Lõvi 1993
Tatjana Makarova 1985 High Five
Helen Meltsas 1986 IMELISED
Aaron Meresmaa 1994
Karina Merkuljev 1995
Erik Mesikäpp 1992
Jooksja nr 18465 1977 momscandoanything
Pille Metsam 1983
Marko Miir 1983 Rawest
Vadim Mikhalchenko 2001
Martin Mirt 2006 Nõmme KJK
Jooksja nr 14950 1991 Subzero waste
Jooksja nr 18439 1991
Jooksja nr 18287 1990
Jasmin Mursula 1997
Taavi Mälk 1980
Riho Nahkor 1983 Mudamiljon trenni päevas
Krestina Nasennik 1989
Yuliia Nikitina 1995 Viistek Team1
Serafima Nikolajeva 1993 TransferWise
Kairit Nurmik 1993
Martin Nurmsaar 1995
Märt Nõmmerga 1988
MAIE OJASTE 1966 IMELISED
Daniil Oks 1989
Kristiina Omuk 1992 Noorteliit
Jooksja nr 14904 1999
Kristjan Otsmaa 1976 Fire Meet Gasoline.
Silver Ott 1985
Jelena Palagina 1982
Martin Peet 1990
Jooksja nr 15192 1978
Janne Piigli 1975 Imelised
Elen Piirsalu 1987
Eleri Pilliroog 1996 Noorteliit
Allan Ploom 1993
Ingrid Plutus 1976 Imelised
Jooksja nr 16623 1987
Aleksandr Ponomarjov 1985 Храбрые Крабы
Mariana Praakel 1992
Olga Prants 1988 High Five
Mari-Liisu Puulmann 1989
Julia Põtkina 1985 OMK FITNESS BOX
Aleksander Rabi 1990
Kathryn Rasmussen 1972 Superstars
Aiki Rattur 0
Karmen Raud 1986
Tarmo Raud 1986
Evelin Reinhold 1985
Merit Rikko 1991
TANEL ROHT 1986 Dynamo
Risto Rosenfeld 1975
Ievgeniia Rudkovska 1990
Maksim Rudoi 1989 Храбрые Крабы
Marina Rudõk 1984 LMDM Tourist
Garri-Kerto Rägastik 1988
Rauno Rüga 1989
Artur Saaliste 1984 Dynamo
Merily Saar 1984
Maksim Sabanov 1995 Viistek Team 2
Robert Sammel 0
Mehis Sarrapik 1982
Jevgeni Sazonov 1981 Omega Sport
Anita Scharonberg 1996 Õhuvägi
Jaago Schmuul 1979
Keidi Seeb 1983
Triin Sellin 1982
Jooksja nr 14955 1990 VaimValmis2
Andrei Sevela 1981 NATFIT OCR
Anastassija Shapenkova 1986 OMK FITNESS BOX
Taavi Siilbek 1983
Thiago Souto Silveira 1987 Viistek Team1
Jooksja nr 14954 1994
Valeria Sjomina 1992
Vjatseslav Smoldarev 1969
Jooksja nr 18403 1983 Momscandoanything
Irina Suhhova 1984 Dynamo
Jooksja nr 15194 1988
Inessa Zakharova 1992 Mango Cherry Strawberry Chocolate Shake
Anna Zaskaleta 1986 F A TNT
Kristliin Taimla 1993
Karin-Liis Tambaum 1994 Noorteliit
Siiri Tamme 1986
Helena Tammela 1984
Alisa Tarassova 2001
Mikk Tarros 1997 Noorteliit
Peeter Tars 1978
Deniss Teljakov 1991 sub zero waste
Taisi Telve 1994
Roger Tibar 1995 Noorteliit
Jooksja nr 18446 2000
Jooksja nr 18435 1992
Liia Tiks 1984 Team Spirit
Trevor Tiks 1979 Team Spirit
Jooksja nr 18273 1986
Oleg Toming 1988 Храбрые Крабы
Jooksja nr 14897 1984
Jekaterina Trunin 1987 F A TNT
Jooksja nr 14933 1987
Anna-Ly Truusalu 2003 MyFitness Juuniorid
Dmitri Tšistjakov 1989 Mango Cherry Strawberry Chocolate Shake
Elvira Tulvik 1977 Tööjõu reservid
Aivar Tänav 1985
Jooksja nr 18456 1976
Igor Urmaker 1985 Mango Cherry Strawberry Chocolate Shake
Keilika Uudikas 1988
Raili Vaadumäe 1984
Rait Vahermets 1990 Tiimina (kus ka Aleksander Rabi ja Raul Liivrand)
Jooksja nr 18397 1989
Kerli Valge 1987 VaimValmis2
Kristjan Vallner 1980
Jooksja nr 18339 1996
Rene Ron Vest 2000 Myfitness Pirita
Liisi Vibu 1995
David Viineloo 1995
Reelika Virma 1995
Maria Vita 1988
Maksim Voblikov 1991 sub zero waste
Marko Välinurm 1983 Dynamo

MyFitness Madness Race: Pirita 10km
Jooksja nr 18582 1991 Baalti Jaam
Andrei Baklajev 1982 High Five
Natalja Drobot 1982
Marek Grigorjev 1999 65 > 64
Anna Grund 1997
Tauri Hainsoo 1987
Liis Hulkko 1994 beebigavormi
Mana Kaasik 1992
Rein Kahro 1979
Lemmit Kaplinski 1980
Liis Kilk 1985 Tööjõu reservid
Vladimir Malinin 1992 TuttiFrutti
Erki Mirt 1970 Saunamaailm
Jooksja nr 18268 1981
Jooksja nr 18530 1996
Rita Muttel 1982
Priit Mägi 1977 Tööjõu reservid
Joosep Niinemägi 1995
Raigo Orti 1987
Alo Peegel 1989
Annaliisa Pihla 2005
Jooksja nr 16935 1983 tööjõu reservid
Mati Puda 1984
Laura Rannala 1990
Heiki Rebane 1982 OCR Estonia
Roman Sirotkin 1994 TuttiFrutti
Anti Sulavee 1983 SK100
Jooksja nr 18563 1978
Heddy Tiits 1988 OCR Estonia
Rauno Tiits 1984 OCR Estonia
Riho Uibo 1989
Lauri Vaikre 1982
Sander Vaino 1995
Jooksja nr 18398 1977
Marko Viru 1984 OCR Estonia
Lauri Ööpik 1995

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?