MyFitness

Ema laps Viljandi

Kaks ei jää kolmandata! Heameel teatada, et lisaks Rocca al Mare ja Kristiine klubile pakume nüüd ka MyFitness Viljandi klubis treeninguid kõige pisematele spordisõpradele.

Ema- lapse treeningutes ootame treenima koos lapsevanemaga kõige pisemaid kuni 3. eluaastani. Oluline on, et laps juba ise pead hoiab.
Treeningu eesmärgiks on parandada emade üldfüüsilist vormi, tugevdada lihaseid ning saada tagasi sünnituseelne hea kehaline vorm. Treening on aeroobne ja lihastoonust parandav, kus põhirõhk on kerelihastel- treenitakse kõhu- ja vaagnapõhjalihaseid, mis on lapse kandmise, sünnitusega oma tugevust kaotanud.
Tund sobib kõikidele emadele, kes soovivad oma lapsega toredalt aega veeta ja samal ajal end ise treenida.

Treeningud algavad 30.septembrist kell 16.00! Klubiliikmele tasuta, mitteliikmele 4€.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?