MyFitness

Hea MyFitness liige!

Rahvusooper Estonia pakub Sulle head võimalust külastada aprillikuus kahte huvitavat balletiõhtut – 1. ja 16. aprillil kell 19.00 etenduvaid „Balletiõhtu. Eesti ballett 100“. Lavastus koosneb kolmest lühiballetist,  mille on loonud Eesti andekad koreograafid Tiit Helimets, Eve Mutso ja Jevgeni Grib.

Sooduspileti hind on 10 €/ tk, piletite tavahind on 14- 25 €, sõltuvalt asukohast saalis.

Sooduspileteid saab osta Rahvusooper Estonia kassast T-P kell 11-19 MyFitness liikmekaardi ettenäitamisel. Piletite kogus ei ole piiratud, küll aga kehtib soodushind seni, kuni pileteid etendustele jätkub. Soodustus ei kehti juba varem ostetud piletitele ja erinevaid soodustusi ei liideta.

 

Balletiõhtu. Eesti ballett 100

Lõng

Idee ja koreograafia: Tiit Helimets
Muusika: Sven Grünberg
Kunstnik: Dores André (Hispaania)

Oma lühiballetis tõmbab koreograaf paralleele inimese elutee ja lõnga vahele.

Kaja

Koreograaf-lavastaja: Eve Mutso
Muusika: Kristjan KõrverGiles Lamb (Suurbritannia)
Valguskunstnik: Matthew Strachan (Suurbritannia)
Kostüümikunstnik: Mary Mullen (Suurbritannia)

„Kaja“ on Eve Mutso uus tantsulavastus, mille ta on loonud Eesti Rahvusballeti tantsijatele.

„Mind on alati köitnud see, kui ma näen inimesi tegemas midagi koos. Kuidas otsitakse midagi ühist, ühendavat, samas mitte silmist lastes oma soove ja veendumusi, tehes seda isiklikku vabadust säilitades. Kuigi kuskilt tuleb alati alustada, siis ei ole see kunagi päris algusest, puhtalt lehelt. See, mida me oleme kunagi teinud ja mida on teinud teised, ilmub kajana meie ümber ja meie vahele aina uuesti ja uuesti.“

Valgus aknas

Koreograaf-lavastaja: Jevgeni Grib
Muusika: Artur Lemba, Lepo Sumera, Sasha Pushkin
Kunstnikud: Jevgeni Grib, Olga Grib
Valguskunstnik: Ritšard Bukin

Ühes suures majas on palju kortereid. Eemalt vaadates tunduvad kõik aknad sarnased, kuid lähemalt vaadates avastame, et iga akna taga käib elu. On armastust, üksindust, rõõmsaid ja kurbi hetki, lootust ja lootusetust – tuli igas aknas põleb erinevalt. Elus võib olla probleeme, mis esmapilgul tunduvad lahendamatud, kuid igast olukorrast on pääsetee. Mõnikord tuleb aknas vaid tuli süüdata …

Ürituse kohta saad lisainfot siit

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?