MyFitness

Dance Rumbita – tantsustiil, kus on ühendatud jõuline ja kirglik flamenco, rütmikas discotants ning hoogne salsa. Läbivaks jooneks on idamaise tantsu esteetilisus ja veetlevus. Dance Rumbita sobib nii algajatele tantsuhuvilistele kui ka professionaalsetele tantsijatele. Dance Rumbita abil arendad oma rütmitunnetust, tantsuliigutuste sooritamise tehnikat ning õpid väljendama erinevaid emotsioone läbi tantsu. Lisaks parandad rühti ja tugevdad lihaseid. Tähtis on sooritada kõik tantsuliigutused esteetiliselt kaunilt, hoolikalt ja tehnilisesti puhtalt.
Soome flamencotantsija ja hispaania keele õpetaja Kirsi Kannase aastal 2006 loodud Dance Rumbita tantsustiil on saavutanud Soomes väga suure populaarsuse. Kirsi Kannase koolitatud treenerid õpetavad Dance Rumbita stiili üle Soome erinevates spordiklubides ja tantsukoolides. Lisaks tegutsevad litsentsi saanud treenerid Inglismaal ja Hispaanias.

Juhendab Kirsi Kannas!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?