MyFitness

Korraldame spetsiaalselt Sulle meie MyFitness Lasnamäe Linnamäe klubis esimesed CrossTraining võistlused! Osalemine on TASUTA!
Võistlused toimuvad 29.08.18, kui on ühtlasi ka MyFitness Lasnamäe Linnamäe sünnipäev!

Sinul tuleb võimalikult lühikese aja jooksul sooritada teatud arv harjutusi, mille avaldame Sulle järk-järgult meie kodulehel ja sotsiaalmeedias! Hoia end meie postitustega kursis, sest nii on Sinul ka suurem võiduvõimalus! Kokku tuleb võistlusel sooritada 6 erinevat harjutust ja teatud korduste arv võimalikult kiire aja jooksul.

Auhinnad on magusad ja head ning alavõitjad jaotame hiljem ära nii soo kui ka vanuste kaupa kategooriatesse! Nii suureneb Sinu võiduvõimalus!

Lisainfo

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?