MyFitness

MyFitness Tartu Lõunakeskuses tegutseb ilutuba, kus töötab nii kosmeetik, kui ka massöör

MyFitnessi ilutuba Tartu Lõunakeskus

Kosmeetik Gloria Kriisa pakub alljärgnevaid iluteenuseid:

Mehhaaniline näopuhastus 29€
Mehhaaniline näopuhastus massaaziga 34€
Õpilase näopuhastus (kuni 18a.) 24€
Hooldus seljale 26€
BDR bioloogiline koorimine kuivale/normaalsele nahale 41€
BDR bioloogiline koorimine kombineeritud/rasusele nahale 44€
BDR bioloogiline koorimine+mikrolihvimine 55€
BDR bioloogiline koorimine+naha stimulatsioon 55€
BDR bioloogiline koorimine+mikrolihvimine+naha stimulatsioon 62€
Anesi sügavpuhastav ultrahelihooldus 37€
Anesi sügavpuhastav ultrahelihooldus kombineeritud
mehhaanilise puhastusega 47€
Guinot HydraClean sügavpuhastav hooldus (kasutatakse sooja termootsikut) 40€
Guinot HydraClean Express (geeli imendamine,kerge massaaz,kreem) 30€
Guinot Beaute Neuve (topelt kooriv nahka uuendav hooldus puuviljahapetega) 47€

Depilatsioonid:
Ülahuul 5€
Lõua piirkond 5€
Ülahuul,alalõug,lõug 10€
Kaenlaalused 9€
Käed küünarnukini 9€
Käed õlani 15€
Selg 20€
Sääred  4€
Reied 15€
Kogu jalad 25€
Osaline bikiini piirkond (reie siseküljed,bikiini joon) 15€
Brasiilia bikiini 25€

Muud teenused:
Kulmude värvimine 4€
Ripsmete värvimine 5€
Kulmude modelleerimine 5€
Ripsmete ja kulmude värvimine+kulmude modelleerimine 12€
Lash Lift ripsmete püsikoolutus 25€

MyFitnessi liikmetele kehtib teenustele soodustus 10%

Gloria Kriisa
mobiil. +372 564 55335
e-mail: gloria.kriisa@gmail.com

 

Massöör Krista Jäger pakub alljärgnevaid massaažiteenuseid:

MASSAAŽID
Klassikaline üldmassaaž   60 min. – 25 €   90 min. – 35 €
Klassikaline osaline üldmassaaž   30 min. – 15 €    45 min. – 20 €
Laavakivimassaaž   70 min. – 35 €
Tselluliidimassaaž   60 min. – 30 €
Survemassaaž + kupumassaaž   90 min. – 45 €
Aroomimassaaž   70 min. – 35 €
Idamaine jalamassaaž   60 min. – 30 €

WEYERGANSI TSELLULIIDIHOOLDUSED
Body wrapping + AE Stick   60 min. – 25 €
Body wrapping + AE Stick + Slyde Styler   60 min. – 32 €
Body Wrapping käed   30 min. – 6 €
Body Wrapping käed + Slyde Styler   30 min. – 12 €
Slyde Styler   30 min. – 15 €
Slyde Styler   60 min. – 25 €

Aegade broneerimine, Info ja konsultatsioon telefonil  50 86771 või e-mail kristajgr@gmail.com

Võimalik osta massaaži KINKEKAARTE!

 

MASSAAŽIDE LÜHITUTVUSTUSED

KLASSIKALINE ÜLDMASSAAŽ

Klassikaline üldmassaaž mõjutab keha kahel tasandil: füüsilisel ja psüühilisel. Massaaž leevendab lihaspingeid ja  parandab vereringet. Toime nahale, nahaalusele koele ja lihastele on vastavalt kasutatud võtetest kas lõõgastav või toonust tõstev. Parandab kudede vereringet, soodustab ainevahetust. Kasutatakse lihaspingete, unehäirete puhul, samuti stressi maandamiseks. Oskuslikult tehtud massaaž lõõgastab ja annab heaolutunde. Massaaži ei tohi teha, kui vererõhk on kõrgenenud üle normväärtuste, esinevad veenilaiendid, ägedad nahahaigused, palavik.

Klassikaline üldmassaaž   30 min. – 15 €   45 min – 20 €     60 min. – 25 €    90 min. – 35 €

 

 LAAVAKIVI MASSAAŽ

Kivimassaaž on tuhandeid aastaid vana raviviis, mida kasutati nii idamaades kui ka vanimates kõrgkultuuri paikades Ameerikas. Kivimassaažis on ühendatud kivide energeetika, kivide soojus ja inimese energeetiline süsteem. See on väga luksuslik ja tundeküllane massaaž.

Neli tuhat aastat vanad tervendavad kivid kannavad edasi energiat. Asetades need spetsiaalsetele punktidele kehas, taandavad need stressi, eemaldavad plokaade, neutraliseerivad negatiivset energiat, eemaldavad energia ülemääraselt stimuleeritud osadest ja re-energiseerivad kurnatud punktid ning sisendavad harmoonia ja heaolu tunde. Massaži tehakse spetsiaalsete lihvitud laavakividega ja vääriskividega, mis kiirgavad soojust.

Laavakivimassaaž 70 min. – 35 €

 

TSELLULIIDIMASSAAŽ

Tselluliit ei ole lihtsalt paar üleliigset kilogrammi. Erinevalt rasvumisest koguneb rasv tselluliidi puhul ebaühtlaselt.Tselluliidivastane massaaž on ülesehitatud lümfidrenaaži ja erinevatest massaaži metoodikatest spetsiaalsete võtete kombineerimisel, mis on suunatud vereringe, lihastoonuse ja rasvkoe struktuuri parandamisele.Massaaži toimel paraneb naha elastsus ja sitkus, stimuleeritakse veresoonte tööd, puhastub nahk, tõuseb immuunsus, paraneb ainevahetus, erutub naha retseptuur, rakk saab vitamiinide “laengut”, viiakse šlakke organismist välja, ennetatakse soolade ladestumist ja kiirendatakse vere- ning lümfiringet.

Tselluliidimassaaž   60 min. – 30 €

 

AROOMIMASSAAŽ

Aroomimassaaž – tõeline keha, vaimu ja hinge hellitaja.

Aroomimassaaž aitab leevendada selliseid probleeme nagu pinges lihased, tselluliit, stress, unehäired, vererõhu kõikumised, üleminekuea vaevused või lihtsalt halb tuju. Õlid desinfitseerivad, leevendavad valusid, mõjuvad närvi- ja hingamissüsteemile, veresoonkonnale ja neerudele. Aitavad organismil vabaneda jääkaineist ja liigsest vedelikust ning tugevdavad immuunsüsteemi.

Aroomiteraapia eesmärkideks on haiguste ennetamine ja ravi tõhustamine, loomuliku paranemise soodustamine, organismi enda mehhanismide stimuleerimine ja immuunsüsteemi tugevdamine. Aroomimassaažist tuleb loobuda palaviku, nahapõletike, veresoonte laienemise, luumurdude, nihestuste, südamehaiguste ja vähktõve puhul.

Aroomimassaaž   70 min. – 35 €

 

IDAMAINE JALAMASSAAŽ

Inimese keha on kaetud refleksipunktidega, mis asetsevad korrapäraselt tsoonisüsteemide kaupa. Üks tsoonisüsteem asub jalalabal, kuhu joonistub terve inimese kuju. Jalalabal asetsevate punktide kaudu on võimalik tõhustada organite tööd, maandada stressi ja kehapingeid ning parandada enesetunnet. Massaaži eesmärgiks on lõõgastuse ja tasakaalu saavutamine. Kasutatakse nii haiguste ennetamiseks, raviks kui ka raskemate haiguste järelraviks.

Idamaine jalamassaaž   60 min. – 30 €

 

WEYERGANSI TSELLULIIDIHOOLDUSED

BODY WRAPPING

Body Wrapping on kehahooldusmeetod, mille eesmärgiks on naha struktuuri parandamine; ainevahetuse ja lümfiringe kiirendamine, mille tulemusena väljuvad kehast toksiinid ja jääkained. Laienenud kapillaaride ja veenilaiendite ennetamine; keha ümbermõõdu vähendamine.

Kogu Body Wrapping kehahooldus baseerub kahel etapil:  Ettevalmistav osa (Aroomiteraapia) ja Füüsiline osa (Kompressteraapia).

Ettevalmistav osa: selleks on vaja spetsiaalset Body Wrapping kreemi, Kaneelikreemi. Spetsiaalkreem sisaldab mitmeid aktiivaineid nagu ingver, metsapähkel ning kõige olulisemat komponenti – kaneeliõli, millest pärineb ka kreemi nimi ja iseloomustav aroom.

Kaneelikreemil on kaks funktsiooni: kiirendada  rakkude metabolismi, mille tulemusena toimub ladestunud rasvade põletamine ning rasvapadjakeste vähendamine ja stimuleerida  jääkainete ja toksiinide vabanemist rasvarakkudest vahekudedesse, mis toob kaasa loomuliku jääkainete vabanemise ja positiivse pinge rakkudes.

Füüsiline osa: on väga oluline, et jääkained ja toksiinid vabaneksid rakkudest ning väljuksid kehast, kuna kaneelikreem üksida ei suuda muuta naha struktuuri ning ei kaota sentimeetreid. See saavutatakse Body Wrappingu teises faasis keha mähkimisega. Keha mähkimiseks kasutatakse spetsiaalset fooliumkilet. Selle protsessi tulemusena tekitatakse pidev ühtlane surve kõikidel hooldatavatel kehaosadel. Kile poolt tekitatud väline surve toob kaasa sisemise surve intensiivistumise rakkude vahelisel alal, mis aktiviseerib lümfi- ning vereringet. Selle tulemusena transporditakse vedeldunud jääkained (need mis vabanesid rakkudest) läbi keha filterorganitesse ning soolestikku, läbi mille nad väljutatakse kehast.

Seega edu saavutatakse, kui kasutada kombinatsiooni : Kaneelikreem + kilekompress

Vastunäidustused: Body Wrappingut ei tohi läbi viia juhul, kui kliendil on tromboosi oht!

 

SLYDE STYLER SURVEMASSAAŽ

Slide Styler survemassaaž toimib mehhaanilise lümfidrenaashina, mis aktiveerib lümfisüsteemi. Hooldus võtab keskmiselt aega 30-40 minutit ning ei vaja pidevat järelvalvet.

Hoolduses kasutatakse spetsiaalseid massaažipükse, mille sees asetsevad väikesed kambrikesed, mis on täidetud suruõhuga. Need kambrikesed omakorda täituvad ja tühjenevad vaheldumisi vastavalt programmeeritud hooldustele. Massaaži ajal on tunda kerget pneumaatilist survet, mille käigus pumbatakse kudetest välja kõik jääkained. Paraneb ainevahetus kudedes, mille tulemusena väheneb tursete tekkimine. Pärast hooldust on jalgades kergustunne, vereringe on elavnenud ning nahk tuharatel ja reitel on rohkem pinguldatud.

Slide Styler´it on kerge kasutada, kuna automaatselt hoolduse käigus aparaat leiab üles õige vajamineva surve. Massaažipükse on lihtne paigaldada ning kerge puhastada. Klient võib hoolduse käigus kanda ka sukkpükse.

 

Body wrapping + AE Stick   60 min. – 25 €
Body wrapping + AE Stick + Slyde Styler   60 min. – 32 €
Body Wrapping käed   30 min. – 6 €
Body Wrapping käed + Slyde Styler   30 min. – 12 €
Slyde Styler   30 min. – 15 €
Slyde Styler   60 min. – 25 €

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?