MyFitness

8. märtsil kell 19.30-21.00 toimub MyFitness Rocca al Mares ainuaadse keha ja meele treeningu bodyART Deep Work näidistreening.

Juhendajaks Toni Nemeth Saksamaalt.

bodyART Deep Work – see on Robert Steinbacheri poolt loodud ainulaadne keha & meele treening, kus erinevad harjutused on kombineeritud koos hingamisega ühtseks tervikuks ning harjutuste sooritamisel järgitakse pingutuslõdvestus meetodit. Treeningus ei ole keerulist koreograafiat ega sooritata sammukombinatsioone – iga osaleja töötab omas rütmis ja oma hingamisega. Deep Work toetub Yin ja Yang ehk vastandite seadustele nii oma filosoofias kui liigutustes, see on justkui funktsionaalne keha & meele treening, mis aitab samaaegselt suurendada nii lihaste jõudu ja vastupidavust kui vabastada oma meeli ja sisemist jõudu.

Tule saa Sinagi osa juba mitmetes riikides palju populaarsust kogunud ainulaadsest treeningust bodyART Deep Work!

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?