MyFitness

Action Challenge on läbi saanud ning juba peagi saame kõikide usinate treenijate vahel välja loosida 4 Apple Watch Series 9 GPS! Võitmiseks tuli Sul pingutada ette antud rühmatrennides, koguda templeid ja jääda lootma heale loosiõnnele. Valime ühe võitja Tallinnast, Tartust, Narvast ja Viljandist ning teavitame nimed 29.05 siin postituse all ja meie sotsiaalmeedias – oled valmis?  

MyFitness koostööpartner iDeal pakub kolmes esindussalongis – Tallinnas Viru Keskuses ja Kristiine Keskuses ning Tartus Lõunakeskuses kõigile MyFitnessi liikmetele kellalaenutuse teenust. Astu läbi iDeali salongist, rendi endale TASUTA Apple Watch ning jälgi oma treeninguid tänu erinevatele funktsioonidele. Vii oma treeningud koos Apple Watchiga uuele tasemele! 

Täpsem info ja juhised kampaanialingil >

Häid treeninguid! 

Kõikidele MyFitnessi liikmetele kehtib ka iDeali esindussalongides soodustus –5% liikmekaardi ettenäitamisel. Soodustus kehtib ka soodushinnaga toodetele. 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?